Afbeelding

De Bibliotheek en Steunpunt de Barones bieden hulp bij belastingaangifte

Verhalen uit de buurt

HEERENVEEN - Voor veel mensen kan het doen van belastingaangifte een ingewikkelde en stressvolle taak zijn. Daarom kunt u ook dit jaar terecht voor hulp bij het invullen van uw belastingaangifte bij de bibliotheken in Heerenveen, Jubbega en Akkrum. 

De vrijwilligers van Steunpunt de Barones ontvangen u graag op het spreekuur in de bibliotheken op de dinsdagmiddagen vanaf 13:30. Een afspraak maken kan op de volgende manier:

Voor een afspraak in Jubbega en Heerenveen: Bel voor een afspraak met het Secretariaat van Steunpunt de Barones: 0513-624127 op de dinsdag- woensdag- en donderdagochtenden van 10:00 tot 12:00 uur. Voor een afspraak in Akkrum: u kunt een afspraak maken aan de balie van de Bibliotheek van Akkrum.

Door deze samenwerking hopen de betrokken organisaties de drempel voor het doen van belastingaangifte te verlagen en mensen de ondersteuning te bieden die zij nodig hebben.

Afbeelding
Sonja Arzumanyan exposeert met fantasierijke serie in Bibliotheek Heerenveen Cultuur 11 uur geleden
Afbeelding
Bevrijdingsvuur naar Kazemattenmuseum Historie 4 mei, 19:45
De familie Verloop, eigenaar van De Bakkers van Verloop
De Bakkers van Verloop viert 100 jaar: een eeuw vakmanschap en aandacht Verhalen uit de buurt 30 apr, 15:00
Afbeelding
‘Groener beloont’ subsidies verlengd tot en met 2029 Politiek 30 apr, 12:00
Afbeelding
Natuurbrand tijdig geblust in Oranjewoud 112-Nieuws 29 apr, 15:00
Afbeelding
Eric Corton opnieuw met monoloog over dementie in het theater Cultuur 28 apr, 17:00
Afbeelding
Ontdek AI in de praktijk tijdens interactieve workshop in de Bibliotheek Evenement 28 apr, 15:00
Afbeelding
Stroffelstienen gepoetst door Scouting Polaris Heerenveen Historie 28 apr, 12:00