Afbeelding

Verkiezingsdebat landbouw Provinciale Statenverkiezingen Friesland

Politiek

FRIESLAND - Op 15 maart 2023 zijn de verkiezingen voor de Provinciale Staten en de waterschappen. Dit zijn misschien wel de belangrijkste Statenverkiezingen ooit. Nederland bepaalt hoe hun omgeving en de voedselproductie in ons land eruit komt te zien. LTO Noord organiseert op 10 maart in samenwerking met AJF een landbouwverkiezingsdebat met diverse politieke partijen. 

Tijdens de debatavond staan verschillende actuele thema’s die spelen op het platteland centraal. De aanwezige politieke partijen krijgen stellingen voorgelegd rondom thema’s als, faunabeheer, toekomstbestendige landbouw en bestemming van landbouwgrond. Deze stellingen worden toegelicht door iemand die een sterke binding heeft met het betreffende thema. Nadat de partijen hierover met elkaar in debat zijn gegaan, krijgt ook het publiek de mogelijkheid zich hierover interactief uit te spreken. Zo krijgen zowel de politici als de bewoners de kans om hun standpunten te delen en hun mening te vormen.

Datum: Vrijdagavond 10 maart 2023
Locatie: Abe Lenstra Boulevard 21 Heerenveen, Rode zaal Zuid Ingang: J , Parkeren P4, 4e etage

Tijd: Inloop vanaf 19.30 uur, het debat start om 20.00 uur

Aanmelden

Wil je weten wat de meningen van de verschillende politieke partijen zijn ten aanzien van een vitaal platteland of heb je hier zelf goede ideeën over? Dan is deze debatavond dé kans om je te laten informeren en je stem te laten horen. Mis het dus niet en meld je aan via www.ltonoord.nl/provincialeverkiezingen2023

Afbeelding
Platina huwelijksjubileum voor echtpaar Kijlstra uit Leeuwarden Persoonlijke verhalen 19 uur geleden
Afbeelding
Kind aan Huis Humanitas zoekt steungezinnen Recreatie & Ontspanning gisteren
Afbeelding
Herinnering in Kleur - Expositie ter nagedachtenis aan Henk Span Cultuur 30 jul, 18:00
Afbeelding
Blauwe envelop krijg je steeds vaker digitaal: zo mis je niets Financieel 30 jul, 15:00
Afbeelding
Hope4Ukraine brengt 100ste hulpvoertuig naar Oekraïne Verhalen uit de buurt 30 jul, 12:00
Afbeelding
Boer gewekt met brandweersirene om paard uit sloot te redden 112-Nieuws 30 jul, 10:00
Afbeelding
Starters index 2026: Leeuwarden nummer twee meest betaalbare stad Wonen 30 jul, 08:00
Afbeelding
Brandweer met meerdere eenheden in actie bij brand in Leeuwarden 112-Nieuws 29 jul, 16:02