Afbeelding

Veiligste zonnepanelensysteem bij Agiba Solar

Algemeen

FRIESLAND - Agiba Solar werkt enkel met de meest betrouwbare producten, zo zijn wij partner van Enphase. Het Enphase systeem zorgt ervoor dat ieder paneel met een eigen micro-omvormer verbonden is. Het voordeel van deze manier van installeren is dat er geen hoge spanning op het dak aanwezig is.

Ook is dit het enige systeem waarbij er geen kans is op een vlamboog! Hierdoor is het brandrisico extreem laag.

Een ander voordeel van het Enphase systeem is dat elk paneel op zichzelf functioneert. Is er één paneel dat in de schaduw valt, blijven alle andere panelen wel voor de volle 100% werken. Zo blijft het systeem altijd optimaal opwekken.
De combinatie tussen onze zonnepanelen en het Enphase systeem zorgt voor een hogere opbrengst tot wel 14%.

Wij hebben al het materiaal op voorraad, waardoor wij binnen 2 weken na akkoord op de offerte de zonnepanelen kunnen komen installeren. De gehele installatie wordt binnen een halve tot hele dag uitgevoerd. Wij tekenen veel online in, maar komen uiteraard ook graag persoonlijk bij u langs om alles van tevoren door te spreken. 

Afbeelding
Bevrijdingsvuur naar Kazemattenmuseum Historie 4 mei, 19:45
Afbeelding
Wildplukwandeling in het Drents-Friese Wold Natuur 4 mei, 10:00
Afbeelding
Nationale Vogelweek in het Drents-Friese Wold: vroege vogelexcursie 10 mei Natuur 1 mei, 12:00
Afbeelding
Jongetje steekt bosje in brand en blust vuur zelf grotendeels in Oosterwolde 112-Nieuws 1 mei, 10:00
De familie Verloop, eigenaar van De Bakkers van Verloop
De Bakkers van Verloop viert 100 jaar: een eeuw vakmanschap en aandacht Verhalen uit de buurt 30 apr, 15:00
Afbeelding
Dauwtrappen op Hemelvaartsdag Natuur 30 apr, 15:00
Afbeelding
Gemeente onderzoekt autoluwe Madenweg in Zandhuizen voor veiliger en groener gebied Politiek 30 apr, 10:00
Afbeelding
CSI-Drents-Friese Wold: braakballen pluizen voor jonge onderzoekers Natuur 29 apr, 12:00