Afbeelding
Foto: Wouter de Leeuw

Maak kennis met de gloednieuwe ZorgThuis appartementen!

Zakelijk nieuws

DRACHTEN - Soms is er in het verpleeghuis van uw keuze niet meteen een kamer beschikbaar omdat veel verpleeghuizen helaas wachtlijsten hebben. 

Heeft Ú een indicatie voor een opname in het verpleeghuis maar staat u op de wachtlijst? Weet u dat u dan recht heeft op overbruggingszorg? U heeft dan namelijk al wel recht op deze zorg vanuit de Wet langdurige zorg (Wlz). U krijgt deze zorg dan bijvoorbeeld thuis, of tijdelijk in een andere zorginstelling. Dit heet overbruggingszorg.


Foto: Wouter de Leeuw

Het belangrijkste bij overbruggingszorg is dat het passende zorg is in een veilige woonomgeving waar u zich thuis voelt. Met liefdevolle aandacht voor u als mens en precies afgestemd op uw persoonlijk wensen en behoeften zodat de wachtperiode voor u zo veilig, comfortabel en rustig mogelijk verloopt.  


Foto: Wouter de Leeuw

Heeft u binnenkort overbruggingszorg nodig? Dan bent u van harte welkom bij ZorgThuis Drachten (Servotel). Onze locatiemanager Freerkje Bosma ontvangt u graag met een kopje koffie voor al uw vragen en een rondleiding. Voor het maken van een afspraak kunt u haar mailen via: Freerkje.Bosma@dezorgvantoen.nl

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Nog altijd 35,5% vooroorlogse woningen in Friesland slecht geïsoleerd Duurzaamheid 1 uur geleden
Afbeelding
Column Melissa: Ik herhaal het nog eens, niet alle sporttransformaties zijn zichtbaar! Column 15 uur geleden
Afbeelding
Succesvolle actiedag levert een fantastisch bedrag op voor MAF Educatie 18 uur geleden
Afbeelding
Tryater haalt applaus van herkenning bij De oare kant Cultuur 21 uur geleden
Afbeelding
Doppio viert de start van de zomer met gratis ijskoffie Culinair 23 uur geleden
Afbeelding
Mazzelshop Camping Totaal: dé kampeerspecialist onder één dak met Ultiem Buitenleven Recreatie & Ontspanning gisteren
Afbeelding
Grootse plannen voor Natuurmuseum Fryslân Natuur 18 jun, 18:00
Afbeelding
Geu Luik-Schalk nieuwe fractievoorzitter VVD Leeuwarden Politiek 18 jun, 15:00