
Goutumer schrijfster brengt kinderboek uit met ‘twa memmen’
Persoonlijke verhalenGOUTUM - Op zondag 15 mei presenteerde Goutumer schrijfster Astrid Kuiper haar nieuwe Friese kinderboek ‘De grutte Ferrassing foar de memmen van Stan’. Dit boek, met prachtige illustraties van Marijn van der Wateren, gaat erover dat je mag houden van wie je wilt en mag zijn wie je bent. In het verhaal verwelkomen twee moeders een kindje. Aanstaande zaterdag wordt het boek ook in het Nederlands gepresenteerd bij kinderboekwinkel Kiekeboek., met als titel ‘de grote verrassing voor de mama’s van Stan’. Het boek wordt uitgegeven door uitgeverij Louise in Grou.
De synopsis van het boek wordt op de achterflap goed beschreven: “Dolblij zijn Tess en Fleur met hun pasgeboren neefje Stan. Ze verrassen de mama’s van Stan, tante Liz en tante Noor, met een prachtig versierd huis. Maar dat is nog niet alles. Samen met papa en mama maken ze een gróte verrassing. Intussen vraagt Fleur zich af waar de papa van Stan is. En wil Tess graag weten hoe de tantes Stan hebben gemaakt. Gelukkig kan mama ze er van alles over vertellen. De dag dat ze de verrassing gaan brengen, schrikt mama ‘s ochtends vroeg wakker. Ze hoort een akelig gestommel. Snel maakt ze papa wakker. Wat is er aan de hand? Komt het allemaal nog goed met de verrassing.
Het boek is online al verkrijgbaar in het Frysk. Voor de Nederlandse versie moet je nog even geduld hebben, die wordt pas zaterdag gepresenteerd. Ook bijzonder, de royalties die schrijfster Astrid Kuiper verdient met het verkoop van haar boek, gaan naar UNICEF!