Afbeelding
Foto: WeDo

Mout Bierfestival in Leeuwarden gaat niet door

Evenement

LEEUWARDEN - Mout Bierfestival zou dit jaar op 17 tot en met 19 juni te beleven zijn in Leeuwarden. Vandaag meldt de organisatie dat deze editie niet door gaat. Hieronder vind je een statement van de organisatie.

“We vallen maar meteen met de deur in huis: helaas moeten we met pijn in ons hart Mout Bierfestival Leeuwarden aflassen. Vanwege externe factoren hebben we Mout Leeuwarden al moeten verplaatsen van het Vossepark naar de Arendstuin. Daardoor heeft de communicatie een tijd stilgelegen en is de kaartverkoop achtergebleven ten opzichte van onze verwachtingen. We hebben alle mogelijke scenario’s besproken maar zijn uiteindelijk tot de conclusie gekomen dat zowel voor de bezoeker als voor de organisatie het beste besluit is om Mout Leeuwarden af te lasten.

Wij hadden er ontzettend veel zin in om deze mooie stad te verrijken met ons speciaalbierfestival. Het is jammer, maar dit is wel de beste keuze voor de bezoeker en voor ons. We hopen op jullie begrip.”

Afbeelding
Column Melissa: Ik herhaal het nog eens, niet alle sporttransformaties zijn zichtbaar! Column 10 uur geleden
Afbeelding
Succesvolle actiedag levert een fantastisch bedrag op voor MAF Educatie 13 uur geleden
Afbeelding
Tryater haalt applaus van herkenning bij De oare kant Cultuur 16 uur geleden
Afbeelding
Doppio viert de start van de zomer met gratis ijskoffie Culinair 18 uur geleden
Afbeelding
Mazzelshop Camping Totaal: dé kampeerspecialist onder één dak met Ultiem Buitenleven Recreatie & Ontspanning 20 uur geleden
Afbeelding
Grootse plannen voor Natuurmuseum Fryslân Natuur 18 jun, 18:00
Afbeelding
Geu Luik-Schalk nieuwe fractievoorzitter VVD Leeuwarden Politiek 18 jun, 15:00
De Fibula van Wijnaldum | Fries Museum, collectie Provincie Fryslân.
Fries Museum brengt Fibula van Wijnaldum terug naar vindplaats met gratis ‘dorpsfeestje’ Historie 18 jun, 12:00