
Aeres VMBO Leeuwarden, de groene school in de stad!
EducatieLEEUWARDEN - Zit je op de basisschool en zoek je een ‘groene’ school in de stad waar theorie- en praktijkvakken elkaar afwisselen? Dan is Aeres VMBO Leeuwarden dé school voor jou. Dit kan in de leerwegen basis, kader, gemengd én theoretisch! Via projecten en excursies maak je kennis met bedrijven uit de buurt en je werkt veel samen met je klasgenoten. Heb je gl-tl/havo-advies dan kun je ook kiezen voor Het Groene Lyceum. Een praktische en vernieuwende leerroute waarbij je in zes jaar zowel het vmbo- als het mbo-diploma kunt halen. Zo kun je blijven groeien en het beste uit jezelf halen!
Bij HGL wissel je af tussen theorie, praktijk, projecten en stages. Je leert dus ook door te doen! Je loopt stages en krijgt volop uitdagende opdrachten rond planten, dieren, voeding, natuur en milieu. Je ontwikkelt vaardigheden zoals samenwerken, presenteren en onderzoek doen. Natuurlijk krijg je daarbij ook een hoop theoretische kennis. En het leuke is: je maakt al vanaf het eerste jaar kennis met het bedrijfsleven, waarmee je met echte praktijksituaties aan de slag gaat.
Kom langs tijdens de Doedag op 16 november
Maak kennis met ons op donderdag 16 november. Voor basisschoolleerlingen uit de groepen 7 en 8 kan dat tussen 8.30 en 16.15 uur tijdens de Doedag. Aanmelden voor de minilessen in de ochtend of middag kan via www.aeresvmbo-leeuwarden.nl.
Welkom op de Open avond en onze voorlichtingen
Je bent ook samen met ouder(s)/verzorger(s) welkom op 16 november tussen 19.00 en 21.00 uur, voor een rondleiding door onze vmbo-school. Ook kun je aansluiten bij een van de voorlichtingen voor nieuwe leerlingen, instromers of Het Groene Lyceum. Meer over Aeres VMBO Leeuwarden lees je op onze website.
Aeres VMBO Leeuwarden
Jansoniusstraat 2
8934 BM Leeuwarden
W: www.aeresvmbo-leeuwarden.nl
M: vmbo.leeuwarden@aeres.nl



























