
7 februari in wooncentrum Leeuwarden: Baan in één dag!
AlgemeenLEEUWARDEN - Wooncentrum Sixma in Leeuwarden organiseert op vrijdag 7 februari Baan in één dag! Mensen die op zoek zijn naar een (nieuwe) baan in de zorg worden uitgenodigd om zich aan te melden.
Wat volgt is een eerste telefonische kennismaking waarna op 7 februari een kennismakingsgesprek op locatie wordt gepland. Na de kennismaking krijgen mensen de kans om een paar uren mee te draaien op een afdeling. En bij wederzijds enthousiasme en vertrouwen volgt dezelfde dag een arbeidsvoorwaardenvoorstel. Aanmelden kan via werkenbij.sheerenloo.nl/evenementen.
Niet-aangeboren hersenletsel
De bewoners van het wooncentrum in Leeuwarden zijn mensen met niet-aangeboren hersenletsel en mensen met neurologische en neuromusculaire aandoeningen, zoals de ziekte van Duchenne. Er is ook een beademingsafdeling. Voor deze doelgroepen is het wooncentrum op zoek naar verpleegkundigen, medewerkers die nachtdiensten willen werken en begeleiders IG.
Wooncentrum Sixma
Het wooncentrum in Leeuwarden telt 72 appartementen en is één van de 12 wooncentra van ’s Heeren Loo De Noorderbrug. Bewoners wonen er zelfstandig, met 24-uurs zorg. Bij het wooncentrum zit ook een talentencentrum. Daar kunnen niet alleen bewoners, maar ook mensen die niet in het wooncentrum wonen, terecht voor creatieve en zinvolle dagbesteding.





















