
Action Leeuwarden verhuist naar nieuwe locatie
AlgemeenLEEUWARDEN - ‘Kleine prijzen, grote glimlach’: vanaf 21 september verhuist de Action-winkel in Leeuwarden van het Cambuurstadion naar een nieuwe, grotere locatie aan de westzijde van de stad. Door de geplande relocatie van het Cambuurstadion en het bijbehorende winkelcentrum, verhuist ook Action mee.
Deze verhuizing biedt klanten heel wat voordelen. Zo is de nieuwe winkel gevestigd in een ander gedeelte van de stad, waardoor Action nu met vier winkels verspreid door de stad zit. Ook de winkel zelf kreeg een update en is twee keer zo groot dan het huidige filiaal: de nieuwe winkeloppervlakte van 1157 m2 is fris en modern ingericht. Vanuit het 161 m2 grote magazijn vult het lokale team de rekken met tal van leuke én noodzakelijke artikelen voor de laagste prijs.
De nieuwe locatie biedt daarnaast goede bereikbaarheid en zichtbaarheid vanaf de weg, dicht bij de uitvalswegen van de stad. Klanten profiteren van gratis en veel parkeergelegenheid, wat het winkelbezoek nog comfortabeler maakt. Met deze verhuizing wordt Action ook goed bereikbaar voor inwoners van de omliggende dorpen zoals Berlikum, Dronryp en Winsum.
Duurzame groei
Action groeit zowel in Nederland als internationaal. Daarmee neemt ook het besef van maatschappelijke impact toe. Action verbetert daarom voortdurend de kwaliteit en duurzaamheid van haar producten en winkels, waaronder ook die in Leeuwarden.
Thomas Smit: “Duurzaamheid heeft al lange tijd prioriteit bij Action. Ons doel is onder andere om de kwaliteit en duurzaamheid van onze producten te verhogen. Binnen deze focus hebben we circulariteitsprogramma’s voor al onze productcategorieën waarmee we de samenstelling, gebruik en levensduur verder verbeteren. Ook hebben we concrete doelstellingen om onze uitstoot te verminderen. Zo gebruiken al onze winkels in de Benelux hernieuwbare energie, inclusief deze winkel in Leeuwarden.”
OVER ACTION
Action, de non-food discounter, verwelkomt elke week meer dan 17 miljoen klanten in meer dan 2.650 winkels in 12 Europese landen. Klanten houden van Action vanwege ons assortiment van 6.000 producten in 14 categorieën, van alledaagse benodigdheden tot producten die het dagelijks leven gemakkelijker of een beetje leuker maken – altijd tegen de laagste prijs. Elke week introduceren we 150 nieuwe producten om ons assortiment relevant te houden. Met meer dan 72.000 collega’s met 159 nationaliteiten werken we voortdurend aan het verbeteren van de kwaliteit van onze producten en duurzaamheid. Onze belofte: kleine prijzen, grote glimlach.



























