Afbeelding

€2.750 isolatie subsidie in Heerenveen beschikbaar - Isolatieloket start 2de ronde

Duurzaamheid

HEERENVEEN: Voor woningeigenaren met een laag energielabel ligt er een mooie subsidie klaar met 100% vergoeding.

Voor woningeigenaren in de gemeente Heerenveen met een laag energielabel (D, E, F of G) of slecht geïsoleerde woning ligt er een mooie kans klaar: een volledige vergoeding van €2.750 voor isolatiemaatregelen, zoals spouwmuurisolatie, bodemisolatie, dakisolatie of vloerisolatie.

Gemeente Heerenveen subsidie van €2750

Heb je een energielabel van D of lager en een WOZ-waarde niet boven €327.000? Maak dan gebruik van de gemeentelijke subsidie. https://isolatieloket.nl/heerenveen/

“In Heerenveen zijn de 2 op 3 woningen niet of niet goed geïsoleerd. Veel woningeigenaren zijn niet op de hoogte van de subsidie. We brengen deze subsidie graag onder de aandacht en helpen woningeigenaren graag kosteloos met advies en uitvoering”Frank van der Lei, initiatiefnemer Isolatieloket

Er is voor deze ronde ook ongeveer plek voor zo’n 100 huishoudens. Dus meld je vrijblijvend aan via de website mis deze kans niet.

In deze actie werken exclusief samen met gecertificeerde isolatiebedrijven uit de regio die de uitvoering verzorgen. Bewoners krijgen hulp bij de subsidieaanvraag en hoeven alleen thuis te zijn voor een korte woninginspectie (ongeveer een uur) en voor de uitvoering (één dagdeel). De rest regelt Isolatieloket.

Wilt u de woning gratis isoleren? Of bent u benieuwd of u in aanmerking komt? Op www.isolatieloket.nl/friesland kunt u zich gratis en vrijblijvend aanmelden. Of bel 050-2400045 voor meer informatie.

Afbeelding
Grote treinstoring in Noord-Nederland: treinverkeer richting Zwolle en het zuiden stilgelegd 112-Nieuws 7 uur geleden
Afbeelding
Alles wat je moet weten over prinsjesdag Algemeen 22 uur geleden
Afbeelding
Viering 475 jaar Heerenveen tijdens de Maand van de Geschiedenis Historie gisteren
Afbeelding
Cliënten van Alliade gaan vanaf september aan de slag bij Albert Heijn Nieuwehorne Algemeen 13 sep, 12:00
Afbeelding
Column Melissa: Waarom rust zoveel verantwoordelijkheid op de schouders van het individu? Column 12 sep, 15:00
Ria en Martin Hanson.
Martin en Ria Hanson verhuisden van Rotterdam naar het Fidesta Skoatterhuys in Heerenveen Wonen 12 sep, 10:00
Afbeelding
Thuisopticiens Friesland brengt oogzorg naar u toe! Zorg & Welzijn 12 sep, 08:00
Vrijwilligers Tjitske Groen, Ina Hofman en Anna Petra van der Wal ontvangen de 100 exemplaren van ‘Beppe Gruffalo’ uit handen van vertaler Hermien van der Meer en Ida Heddema van Uitgeverij Afûk.
Afûk schenkt 100 exemplaren van ‘Beppe Gruffalo’ aan de Speelgoedbanken in Friesland Verhalen uit de buurt 11 sep, 18:00