
Bibliotheek Heerenveen organiseert avond over toegankelijkheid
EvenementHEERENVEEN – Ter gelegenheid van de landelijke Week van de Toegankelijkheid organiseert Bibliotheek Heerenveen op woensdag 7 oktober een avond over toegankelijkheid. Bezoekers maken kennis met hulpmiddelen zoals de domotheek en horen van VN-Panel Toegankelijk Heerenveen hoe zij zich inzetten voor een toegankelijke gemeente. De avond begint om 19.30 uur, de toegang is gratis en aanmelden is niet nodig.
De bibliotheek is er voor iedereen: dat is het uitgangspunt van deze avond. Bezoekers ontdekken welke mogelijkheden de Bibliotheek biedt als lezen door een beperking lastiger wordt, van hulpmiddelen die je kunt lenen via de domotheek tot andere oplossingen die het lezen makkelijker maken.
Daarnaast vertelt VN-Panel Toegankelijk Heerenveen over hun werk in de gemeente Heerenveen. Het panel zet zich in voor een samenleving waarin iedereen kan meedoen, ongeacht een beperking. De avond is onderdeel van de landelijke Week van de Toegankelijkheid.
De avond is vrij toegankelijk: aanmelden is niet nodig en er zijn geen kosten aan verbonden.




















