Afbeelding
Foto: Unsplash.com

Gratis isolatie voor de inwoners van Leeuwarden

Wonen

LEEUWARDEN: De gemeente Leeuwarden biedt inwoners een unieke kans om hun huis gratis te isoleren. De gemeente Leeuwarden heeft bijna €4.000.000  subsidie aangevraagd voor slecht geïsoleerde woningen met een lage WOZ waarde en daarbij een subsidie voor woningeigenaren met een laag inkomen.

Als woningeigenaar en bewoner van de gemeente Leeuwarden komt u in aanmerking voor deze subsidie als uw woning een energielabel D, E, F, of G heeft en een WOZ-waarde niet hoger dan €268.000. Deze subsidie is slechts éénmaal per adres/huishouden beschikbaar.

Verdiend u daarnaast niet meer dan 48.625 bruto per jaar, dan heeft u nog eens recht op €2500 extra subsidie. Hiermee kunnen er minimaal 2 bouwdelen goed en veilig geïsoleerd worden.

Wilt u deelnemen aan onze actie?

Bezoek www.isolatieactie.nl/subsidie-leeuwarden voor meer informatie of bel 0598-702020. Inschrijven kan tot 21 september 2024.

Afbeelding
Column Melissa: Ik mis mijn ouders, maar niet op dezelfde manier Column 5 uur geleden
Afbeelding
Vrijheid, vertrouwen en vakmanschap: De shows tijdens Paard & Erfgoed blijven je verbazen! Evenement 8 uur geleden
Nynke Mulder (links) en Petra Thijssen (rechts)
‘Als ik de HYROX haal, is dat echt een overwinning’ Sport 8 uur geleden
Afbeelding
Herinrichting Kattebos Heerenveen van start: hinder tot eind november Algemeen 10 uur geleden
Afbeelding
Friesland goed vertegenwoordigd bij Popronde 2026 Cultuur 7 mei, 17:00
Afbeelding
Verwachting mei: buien en mogelijk vrij warm Algemeen 7 mei, 08:00
Afbeelding
File op A7 door ongeval bij Heerenveen 112-Nieuws 6 mei, 16:20
Afbeelding
Tryater speelt Swimbad in openluchtzwembad Bakkeveen Cultuur 6 mei, 12:00