Afbeelding

Kabouterdag in Leeuwarden

Recreatie & Ontspanning

LEEUWARDEN - Zondag 14 juni is het Kabouterdag. Op deze middag is er van alles te doen voor kinderen tussen 5 en 10 jaar in Natuurmuseum Fryslân én in de Prinsentuin.

De middag begint bij het Natuurmuseum Fryslân, waar kinderen een masker gaan maken. Daarna vertrekken ze in een bonte optocht naar de Prinsentuin. Hier geeft de band ‘De Gang van Sake’ een muzikale voorstelling. Om geheel in stijl aan het feest deel te nemen, kunnen kinderen zich thuis al verkleden als kabouter, elfje, boom of bosdier.

Het programma start op het plein voor Natuurmuseum Fryslân en eindigt bij de muziekkoepel in de Prinsentuin. De toegang is gratis, maar het boeken van een tijdslot is verplicht (ouders hebben ook een tijdslot nodig). Er zijn vier tijdsloten: 13.00-14.15 uur, 13.45-15.00 uur, 14.30-15.45 uur en 15.15-16.30 uur.  Gratis tickets met tijdslot zijn te boeken via https://natuurmuseumfryslan.nl/tickets

De Kabouterdag wordt georganiseerd door Prinsentuin Concerten in samenwerking met Natuurmuseum Fryslân.

Afbeelding
Honderden basisschoolkinderen in beweging tijdens TeamNL Kids XXL Challenge in Leeuwarden Sport 3 uur geleden
Afbeelding
Praten over zelfdoding begint met doorvragen Zorg & Welzijn 6 uur geleden
Afbeelding
Help mee het bijzondere verhaal van Reboelje te bewaren! Algemeen 6 uur geleden
Afbeelding
Start leesclub Moderne literatuur voor 20-ers en 30-ers in Leeuwarden Recreatie & Ontspanning 9 uur geleden
Afbeelding
Onderzoek naar aantreffen overleden persoon in Leeuwarden 112-Nieuws 12 uur geleden
Tjadlind en Ted.
Kvik Leeuwarden vernieuwd met uitgebreide designzone Wonen 13 uur geleden
(bewerkt met AI om een impressie te geven van de nieuwe terrasuitstraling)
Gemeente Leeuwarden wil terrassen in binnenstad aantrekkelijker maken Recreatie & Ontspanning 9 sep, 17:00
Afbeelding
Diefstal uit auto’s in Leeuwarden met 100 meldingen toegenomen ten opzichte van vorig jaar Algemeen 9 sep, 15:00