
Nieuw: Leergeld is er nu ook voor de allerkleinsten!
Zorg & WelzijnLEEUWARDEN - Goed nieuws! Vanaf nu biedt Leergeld Leeuwarden e.o. ook voorzieningen voor kinderen van 0 tot 4 jaar.
Ook de allerkleinsten verdienen de kans om mee te doen, te ontdekken en zich te ontwikkelen. Daarom kun je vanaf nu voor jouw baby of peuter gebruikmaken van verschillende voorzieningen.
Een loopfiets
Met een loopfiets leert je kind spelenderwijs bewegen, sturen en balanceren. Goed voor de motorische ontwikkeling én het evenwichtsgevoel.
Kijk dit filmpje:
NL: Hoe gebruik je een loopfiets?
Engels: How to ride a balance bike?
Een half jaar zwemmen
Samen met je baby of peuter het water in! Zwemmen is niet alleen leuk, maar ook goed voor de motorische ontwikkeling en het zelfvertrouwen van je kind.
Let op: Er is beperkt plek bij de zwembaden. Je kunt op een wachtlijst komen.
Een boekenbon van €25
Met de boekenbon van €25 kun je een mooi prentenboek uitzoeken voor je baby of peuter. Samen plaatjes kijken, voorlezen en verhalen ontdekken stimuleert de taalontwikkeling en maakt van lezen een fijn moment samen.
Wil je weten welke voorzieningen er voor jouw kind beschikbaar zijn en of je hiervoor in aanmerking komt? Kijk op www.leergeldleeuwarden.nl
Klik hier en doe eenvoudig een aanvraag.



























