Overzichtsbeeld van locatie Barrahus fase 2.
Overzichtsbeeld van locatie Barrahus fase 2.

Persbericht: Barrahûs fase 2 gaat in de verkoop

Wonen

LEEUWARDEN - De bouwkavels in fase 1 zijn allemaal onder optie of verkocht. Dat betekent dat we door kunnen met fase 2. Vanaf vrijdag 24 mei (12.00) kunnen geïnteresseerden zich inschrijven voor de loting.

Net zoals fase 1 wordt Barrahûs fase 2 een groene buurt voor ondernemende mensen. Een buurt voor echte pioniers. Waar wegen en kavels niet vastliggen. Het ontwerp is aan de bewoners zelf. Zo bepaal je zelf de grootte en vorm van je kavel, net als de afmetingen, het materiaal, de kleuren van je huis en de ligging van de weg.

De locatie van fase 2 ligt langs de Brédyk, ten zuiden van fase 1 en heeft een oppervlakte van ongeveer 30.000 m2. De verwachting is dat hier ruimte ontstaat voor ongeveer 25 tot 30 kavels. Het definitieve aantal is uiteraard pas bekend nadat alle kavels zijn uitgegeven.

Informatiebijeenkomst

Op woensdag 22 mei organiseren we voor geïnteresseerden een informatieavond in het Fries Landbouwmuseum, Felling 6. De inloop is vanaf 19.00. We beginnen om 19.30 uur.

Op deze avond vertellen wij meer over de opzet van het project, de mogelijkheden, de kavelprijzen en het verdere proces rondom de verkoop van de kavels.

Voor deze informatieavond moeten geïnteresseerden zich aanmelden. Dat kan via de website van www.barrahus.nl. 

Planning verkoop en loting

De officiële inschrijving start op vrijdag 24 mei 12.00 uur via de website www.barrahus.nl. De loting vindt plaats op 17 juni in Stadsschouwburg De Harmonie.

Meer informatie over Barrahus en de start verkoop staat op www.barrahus.nl.

Afbeelding
‘25 Culturele Portretten uit Friesland” te zien in Gerechtsgebouw Noord- Nederland Cultuur 17 minuten geleden
Afbeelding
Vragen voor voorzitter Berry Barlage van KV Leeuwarden Sport 4 uur geleden
Afbeelding
Leeuwarder artiest Else Lena durft open te zijn in haar nummer Cultuur 4 uur geleden
Afbeelding
Short Film Festival in Natuurmuseum Fryslân Evenement 16 sep, 10:00
Robbin vindt het helpen van klanten nog steeds het allerleukste wat er is.
Leeuwarder ondernemer Robbin Huijser trots op groei Kitchen4All Wonen 16 sep, 08:00
Afbeelding
Zet ‘m op in Friesland: nieuw schooljaar, nieuwe gewoonte Gezondheid 15 sep, 17:00
Afbeelding
Demonstratiedag Widex ALLURE AI bij Hoorzorg Lousma Zorg & Welzijn 15 sep, 08:00
Afbeelding
Alles wat je moet weten over prinsjesdag Algemeen 14 sep, 18:00