Afbeelding

Jumbo Kooistra lanceert structurele steun voor lokale clubs

Verhalen uit de buurt

FRIESLAND – Dertien Jumbo Kooistra-winkels in Friesland en omgeving starten met een vernieuwend spaarsysteem voor lokale verenigingen en goede doelen. Met een simpele pinbetaling kunnen klanten voortaan automatisch sparen voor hun favoriete club. Zonder zegels, bonnetjes of gedoe.

“Een winkel moet meer zijn dan een plek om boodschappen te doen,” zegt Erik Kooistra. “Wij willen dat onze supermarkten bijdragen aan de kracht van de buurt. Als ondernemer word je daar beter van, en de buurt ook.”

Slim sparen voor de club, zonder extra handelingen

Tijdens informatiebijeenkomsten in de winkels krijgen clubbestuurders uitleg over het nieuwe systeem. De kern: wie lokaal besteedt bij Jumbo Kooistra, zorgt voor structurele inkomsten voor zijn of haar club via het privacy vriendelijke Dappre Netwerk.

Geen zegels, geen bonnetjes, maar wederkerigheid als systeem.

Kooistra ziet dit als een logisch vervolg op jarenlange investeringen in kwaliteit en lokale betrokkenheid. “Onze SSK-keurmerken laten zien waar we voor staan. Nu gaan we een stap verder: we maken betrokkenheid meetbaar en bereikbaar, voor elke club.”

Zo werkt het:

Kiezen: Deelnemers selecteren in de Dappre-app de digitale clubkaart van hun favoriete vereniging.

Koppelen: Eénmalige veilige koppeling met de bankrekening.

Automatisch sparen: Bij elke pinbetaling in een Kooistra-supermarkt gaat automatisch een bijdrage naar de gekozen club. Klanten kunnen daarnaast sparen voor hun eigen contributie, startbewijzen of lesgeld.

Inzicht: Zowel clubs als ondernemers ontvangen een transparant overzicht van de resultaten.

Compacte bijeenkomsten in de winkel

De bijeenkomsten vinden plaats in de winkel zelf. De eerste sessies zijn inmiddels gehouden en de reacties zijn positief.

Clubs en stichtingen die interesse hebben in een informatiebijeenkomst, kunnen zich aanmelden via: events.dappre.com

Afbeelding
Tentoonstelling ‘Tonny in de Oriënt. Kunstwerken van Tonny Holsbergen’ in de balkonkamer van Gemeentemuseum het Hannemahuis, Harlingen Algemeen 9 uur geleden
Afbeelding
IKC De Kinderkoepel organiseert ‘Ervaar de sfeer week’ Algemeen 15 uur geleden
Afbeelding
Gemeente Leeuwarden kiest winnend ontwerp voor speel- en ontmoetingsplek bij de Waag Verhalen uit de buurt 19 uur geleden
Afbeelding
Audities van jeugdtheaterschool Meeuw op 5 en 6 juni Cultuur 19 mei, 17:00
Afbeelding
Woning gesloten vanwege illegale prostitutie Verhalen uit de buurt 19 mei, 15:00
Afbeelding
Zero Waste tour: Leer in een paar uur jouw plastic-footprint drastisch te verkleinen Duurzaamheid 19 mei, 12:00
Afbeelding
Fries Museum en Keramiekmuseum Princessehof verwelkomen drie nieuwe leden raad van toezicht Verhalen uit de buurt 19 mei, 10:00
Afbeelding
Start werkzaamheden Sint Jacobsstraat Verhalen uit de buurt 19 mei, 08:00