Afbeelding

The Boxx058 Oktober try out maand

Sport

Wil jij aan jouw persoonlijke doelstelling werken?

Kom eens vrijblijvend langs of meld je aan voor de GRATIS Oktober proefmaand en maak kennis met The Boxx058.
Of het nu gaat om afvallen, spiermassa opbouwen of gewoon fitter willen zijn, wij staan persoonlijk voor je klaar.

Wij individualiseren

In de praktijk blijkt dat de meeste mensen vaak het zelfde trainingsschema trainen of helemaal geen trainingsschema hebben  en geen maximaal resultaat behalen.

Wij werken altijd met persoonlijke programma’s en houden rekening met alle facetten van de persoon. Factoren als leeftijd, geslacht, belastbaarheid, stress en ervaring moeten worden meegenomen in het samenstellen van een programma. Wat veel mensen niet weten is dat Iedere vorm van fysieke training ook invloed heeft op een bepaald hormoon!! Bij het samenstellen van een optimaal fysiek programma is het dus ook heel belangrijk hier rekening mee te houden. Je hebt een persoonlijk programma nodig, je kan niet zomaar wat doen! Namelijk ieder mens is anders, ieder mens is uniek.
Waarom de meeste mensen vaak zo weinig resultaat behalen, zit in het feit dat mensen aannemen dat de meerderheid dit doet, het wel goed zal zijn. Mensen worden veelal beïnvloed door wat de meerderheid doet op het gebied van training en voedings hypes. Bij The Boxx058 focussen wij ons niet op wat anderen doen, maar op de methodes die het beste werken op dat moment voor jou.

Doordat wij met kleine groepen werken hebben wij maximaal aandacht voor jou.

The Boxx058 staat voor

• Altijd persoonlijke aandacht en begeleiding.
• Kleine groepen max 10 personen.
• Persoonlijke trainingsschema’s op maat.
• Iedere 6 weken een nieuw programma.
• Altijd alles op eigen niveau.
• Lifestyle en voedingsadvies.
• Personal Hormonal Profiling.( hormonale disbalans)
• Blessures behandeling en preventie.
• Geen contracten per direct opzegbaar.

Voor meer info;

info@theboxx058.nl
www.theboxx058.nl

Small Group Personal Training

Afbeelding
Afbeelding
Kunstenaar Rein de Vries voelt zich verbonden met de toekomst van de mensheid Cultuur 3 uur geleden
Afbeelding
URSUS reformer studio | ontdek de kracht van Reformer Pilates Zorg & Welzijn 6 uur geleden
‘Muziekuurtje met Germ’ bij Noorderbreedte, locatie Erasmus
‘Vrijwilligerswerk geeft me ontzettend veel energie’ Zorg & Welzijn 25 apr, 12:00
Afbeelding
‘Two Faces’, rock classics door Jos Harteveld en Eddie Mulder in Cultuurpodium Dorpskerk Huizum Evenement 25 apr, 08:00
Afbeelding
Avond4daagse Leeuwarden viert 80e editie met vier dagen wandelplezier Algemeen 24 apr, 18:00
Afbeelding
Column Ed van Dijk: Natuur en cultuur change Column 24 apr, 15:00
Afbeelding
45,4% van de Leeuwarders voelt zich eenzaam Zorg & Welzijn 24 apr, 08:00
Afbeelding
Start pilot deelmobiliteitshubs in Leeuwarden Algemeen 23 apr, 17:00