Afbeelding

Avondwandeling voor ouders van een kind of (jong)volwassene met een beperking

Algemeen

HEERENVEEN - Als ouder van een kind met een beperking kom je soms in situaties waarin je je onzeker voelt of niet goed weet hoe je ermee om moet gaan. Dan kan het ontzettend waardevol zijn om andere ouders te ontmoeten die in een vergelijkbare situatie zitten. Stichting MOM ondersteuning nodigt je daarom van harte uit voor een sfeervolle avondwandeling, speciaal voor ouders van kinderen met een andere ontwikkelingsroute. 

Wanneer en waar?

Op woensdag 25 juni 2025 verzamelen we vanaf 19.20 uur op de parkeerplaats van restaurant Hof van de Koning, aan de Prinsenweg 1 in Heerenveen. Om 19.30 uur vertrekken we voor een ontspannen wandeling onder begeleiding van Mind2Run. 

Via de tunnel onder de snelweg wandelen we richting het prachtige bos van Oranjewoud. Net als vorig jaar brengen we een bezoek aan een bijzondere boerderijtuin van lokale inwoners. Deze unieke tuin, ingericht met verschillende thema’s, nodigt uit om te ontdekken, inspiratie op te doen én eventueel planten of zaden aan te schaffen. 

Onderweg is er volop ruimte voor ontmoeting, gesprek en gezelligheid. Een mooi moment om ervaringen uit te wisselen, herkenning te vinden of gewoon even bij te praten. 

We sluiten de avond af met een drankje en een smakelijk borrelplankje bij restaurant Hof van de Koning, aangeboden door Stichting MOM ondersteuning. Deelname is gratis, maar meld je wel even aan via www.momondersteuning.nl 

Praktische informatie:

  • Datum: woensdag 25 juni 2025
  • Verzamelen: vanaf 19.20 uur
  • Start wandeling: 19.30 uur
  • Locatie: Prinsenweg 1, 8443 DN Heerenveen (parkeerplaats bij Hof van de Koning) 

We hopen je te ontmoeten en samen een fijne, ontspannen avond te beleven!

Afbeelding
Ruim 4 op de 10 ouderen in Friesland voelt zich alleen Zorg & Welzijn 9 jul, 18:00
AMSTERDAM - Parkbee. Foto: Diederik van der Laan / Dutch Photo Agency
Parkeerplaats zoeken kost in Noord-Nederland gemiddeld een kwartier en dat irriteert meer dan files Auto & Stijl 9 jul, 15:00
Afbeelding
Synchroonzwemsters van HZ&PC Heerenveen sluiten seizoen af met medailles Sport 9 jul, 12:00
Afbeelding
McDonald’s krijgt geen toestemming voor hogere reclamemast langs snelweg bij Joure Verhalen uit de buurt 9 jul, 10:00
Afbeelding
Vroege start van het rupsenseizoen: eikenprocessierups al actief Natuur 8 jul, 12:00
Afbeelding
Firda-student Amber van Gosliga traint de hele zomer voor WorldSkills in Shanghai Winnen 7 jul, 10:00
Afbeelding
Nieuw in de bemiddeling Stichting SOS voor huisdieren Friesland Algemeen 6 jul, 15:00
Afbeelding
Muizenhuis komt naar Heerenveen: tentoonstelling én creatieve voorleesmiddag Educatie 6 jul, 12:00