Afbeelding

Bijzondere natuurwandeling voor ouders van kinderen met een beperking in Oranjewoud

Natuur

ORANJEWOUD – Stichting MOM ondersteuning organiseert op donderdagochtend 24 april a.s. een bijzondere natuurwandeling in het sfeervolle bos van Oranjewoud. Deze ochtend is speciaal bedoeld voor ouders uit Friesland van een kind of (jong)volwassene met een beperking. 

Tijdens deze ontspannen wandeling, onder begeleiding van boswachter Paula Swinkels van Staatsbosbeheer, ontdek je de schoonheid van de natuur. De boswachter deelt onderweg interessante weetjes over het bos, vertelt over haar werk en geeft tips voor leuke natuuruitjes die je samen met je kind kunt doen. 

Naast het genieten van de omgeving, is dit een waardevol moment om andere ouders te ontmoeten die in soortgelijke situaties zitten. Herkenning, steun of gewoon een goed gesprek: het gebeurt allemaal heel vanzelf tijdens een wandeling in de natuur. 

Na afloop is er gelegenheid om na te praten met een kop koffie en iets lekkers bij restaurant Tjaarda in Oranjewoud. Een mooie manier om ervaringen uit te wisselen en elkaar een hart onder de riem te steken. 

  • Datum: Donderdag 24 april 2025 
  • Verzamelen: 9.20 uur 
  • Start wandeling: 9.30 uur 
  • Locatie: Ingang restaurant Tjaarda Oranjewoud 
  • Kosten: Deelname en koffie zijn gratis 
  • Aanmelden: www.momondersteuning.nl

Meld je snel aan en beleef een ontspannen ochtend in de natuur met gelijkgestemden. 

Met vriendelijke groet, Sophia Cuperus Stichting MOM ondersteuning

www.momondersteuning.nl

Afbeelding
UWV: Horeca in Friesland leunt sterk op jongeren, maar ontgroening dreigt Culinair 15 uur geleden
Afbeelding
Firda-studenten zetten vakmanschap in voor nieuw meubilair in raadzaal van Heerenveen Algemeen 22 mei, 15:00
Afbeelding
Themaweken ‘Slim online in Zuidoost-Fryslân’ van start Algemeen 22 mei, 12:00
Jelle geeft applaus aan Elsa Visser, één van de muzikanten van Takostu Slag Stiens.
Bij Music Unlimited weten ze het zeker: Iedereen kan muziek maken Cultuur 22 mei, 08:00
Afbeelding
Maandag 1 juni ontvangen Friezen het NL-Alert testbericht 112-Nieuws 21 mei, 18:00
Afbeelding
55% ondernemers controleert KVK-nummer niet en loopt risico op fraude Financieel 21 mei, 15:00
Foto: expositie in Fries Museum/ Hester Berkelmans
De Harmonie zoekt Fries creatief talent voor gigantisch nieuw kunstwerk Cultuur 21 mei, 10:00
Afbeelding
El Fath Moskee organiseert braderie op 13 juni Evenement 20 mei, 17:00