
HEMA Heerenveen vernieuwt koffiecorner
AlgemeenHEERENVEEN - Vanaf 13 juni kunnen de klanten van HEMA Heerenveen genieten van een vernieuwde koffiecorner. De verbouwing begon op 20 mei.
‘’De medewerkers van HEMA Heerenveen zijn speciaal getraind in Amsterdam om de nieuwe verse gerechten te kunnen bereiden.’’
Eén van de grootste veranderingen is de introductie van het nieuwe concept “HEMA Keuken”. Hierbij ligt de nadruk op versheid. Alle gerechten worden ter plekke door de medewerkers gemaakt. Klanten kunnen straks genieten van verse smoothies, zelfgemaakte broodjes en andere lekkernijen die dagelijks vers worden bereid. ‘’De medewerkers van HEMA Heerenveen zijn speciaal getraind in Amsterdam om de nieuwe verse gerechten te kunnen bereiden,’’ vertelt bedrijfsleider Wesley Elzinga.
Naast de vernieuwing van het menu is de koffiecorner nu ook voorzien van nieuwe vloeren, elektrische installaties en apparatuur. Ook is er een modern klimaatsysteem geïnstalleerd dat zorgt voor een aangename temperatuur, zowel in de winter als in de zomer. Er is ook een nieuwe inrichting met veel houtaccenten en planten. De koffiecorner heeft straks plek voor 120 mensen in plaats van 100. ‘’Het wordt heel erg mooi,’’ aldus Wesley. De reden van de verbouwing is om meer mee te gaan met de tijd.
Nieuw winkelconcept
De vernieuwde koffiecorner is een voorproefje van wat klanten in de toekomst kunnen verwachten, aangezien HEMA Heerenveen in 2025 een complete transformatie zal ondergaan als onderdeel van het nieuwe winkelconcept: “HEMA 100”. Meer informatie hierover zal te zijner tijd op de sociale media van HEMA Heerenveen worden gedeeld.
Je vindt HEMA Heerenveen aan de Dracht 95-97 in het centrum.




















