Afbeelding

Thematocht “Doorhappen en Doortrappen” Drachten

Evenement

DRACHTEN - Op donderdag 4 september organiseert Doortrappen Fryslân samen met gemeente Smallingerland een speciale thema fietstocht “Doorhappen en Doortrappen” bij Zwembad De Welle in Drachten.

In beweging zijn, genieten van de mooie Friese natuur én in contact zijn met andere fietsliefhebbers. Ga ook mee op een prachtige fietstocht en ontdek de bijzondere bezienswaardigheden in jouw omgeving! De fietsactiviteiten worden opgezet en georganiseerd door het ROF (Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Fryslân) en de Fietsersbond, in samenwerking met sport- en beweegcoaches en andere partijen die betrokken zijn bij (veilig) fietsen in Fryslân. 

Samen met een fietsdocent van de Fietsersbond verkennen we de mooiste hotspots tijdens een tocht van 35-40 kilometer. Onderweg nemen we gezellige pauzes voor koffie, thee en een heerlijke lunch.

Deelname is gratis! Zorg ervoor dat je er op tijd bij bent, want vol = vol!

Aanmelden kan tot 29 augustus. Stuur een mail o.v.v. naam en tocht “Drachten” naar h.hoekman@fietsersbond.nl.

Details van de fietstocht: 

  • Datum: donderdag 4 september 2025
  • Locatie: Zwembad De Welle, Sportlaan 8a, Drachten
  • Tijd: 10:00 – 16.00 uur
  • Kosten: gratis
Afbeelding
Glasvezelgebruik in Friesland neemt toe, maar groot deel van Friezen benut dit nog niet Verhalen uit de buurt 7 minuten geleden
Afbeelding
Bunkerdag en documentaire ‘Pathfinder lost’ van Omrôp Fryslân in het Kazemattenmuseum Historie 17 uur geleden
Afbeelding
Flinke schade en drie gewonden bij botsing in Drachten: weg afgesloten 112-Nieuws 19 uur geleden
Afbeelding
Ondernemers Kaden in Drachten starten ludieke actie tegen afsluiting Verhalen uit de buurt 20 uur geleden
Afbeelding
Tryater-première veelbelovend voor Swimbad Cultuur 22 uur geleden
Afbeelding
Deze biertjes worden gemaakt in Friesland Algemeen 25 mei, 12:00
Afbeelding
Deze biertjes worden gemaakt in Friesland Algemeen 25 mei, 12:00
Afbeelding
UWV: Horeca in Friesland leunt sterk op jongeren, maar ontgroening dreigt Culinair 23 mei, 12:00