Afbeelding
Foto: Ricardo Veen / NoorderNieuws

Man beroofd en in been geschoten op parkeerterrein station Wolvega

112-Nieuws

WOLVEGA – Op het parkeerterrein van station Wolvega is in de nacht van zondag of maandag een man beroofd van zijn spullen en daarbij in zijn been geschoten. Het incident vond kort na middernacht plaats, nadat het slachtoffer rond 00.21 uur uit de trein van Zwolle naar Leeuwarden was gestapt.

Volgens een getuige werden kort na aankomst van de trein meerdere schoten gehoord. Aanvankelijk werden deze geluiden aangezien voor vuurwerk. Even later hoorde de getuige een auto met gierende banden wegrijden via de tunnel in de richting van de snelweg. Toen de getuige het stationsgebouw passeerde, trof hij het slachtoffer zittend op de grond aan. De man was zichtbaar overstuur en verklaarde kort daarvoor te zijn beroofd en in zijn linkerbeen te zijn geschoten.

De hulpdiensten waren snel ter plaatse. Politie en ambulancepersoneel verleenden hulp aan het slachtoffer en deden onderzoek op het parkeerterrein van het station. Over de identiteit van de verdachte en de exacte toedracht van het incident is vooralsnog niets officieel bekendgemaakt.

Vlnr: Bas Daanje (Firda), Jolianne Hellemans (Bibliotheken Noord Fryslân) en André Enter (Gemeente Leeuwarden).
Nieuwe samenwerking volwassenenonderwijs in Friesland van start Educatie 1 uur geleden
Afbeelding
4 op de 5 Nederlanders bestrijdt mieren met gif Natuur 17 uur geleden
Afbeelding
Vollemaanwandeling in het Drents-Friese Wold Natuur 20 uur geleden
Afbeelding
Zwembad De Steense deze zomer open Recreatie & Ontspanning 23 uur geleden
Een natuurinclusieve maatregel bij een zonnepark. Op de foto is een verhoogd hekwerk te zien waardoor dieren het terrein kunnen passeren.
FMF: natuurambities bij zonneparken blijven nog te vaak steken tussen plan en praktijk Duurzaamheid gisteren
Afbeelding
Weststellingwerf zet volgende stap naar nieuwe burgemeester Politiek 15 jun, 18:00
Afbeelding
Zomer in het Drents-Friese Wold Evenement 15 jun, 12:00
Afbeelding
Kinderen vast op dak na redden frisbee in Oosterwolde 112-Nieuws 12 jun, 10:00