Afbeelding
Foto: BTBmedia

Brandweer zorgt voor waterspektakel in de Lindewijk Wolvega

Verhalen uit de buurt

WOLVEGA - Op verschillende plekken in Friesland zijn afgelopen woensdagavond brandweerkorpsen op pad gegaan om voor verkoeling te zorgen.

Onder andere in Wolvega was het een spektakel. Na een snikhete zomerdag vonden de spuitgasten het tijd voor verkoeling in de buurt. Eerder gaven ze dit al aan via social media. “Het wordt woensdag zo warm dat we onze oefening inruilen voor iets veel leukers: een groot waterfestijn!” En of het een festijn was? Absoluut!

Vele mensen uit Wolvega en omstreken zochten de verkoeling van het water uit de brandslangen op. De locatie betrof in de Lindewijk in de omgeving van de Dagpauwoog. Onder toeziend oog van de spuitgasten had iedereen vol plezier in het verfrissende water.

Oldeberkoop

Brandweerkorps Oldeberkoop had eenzelfde activiteit gepland staan voor vandaag, donderdag 14 augustus. Zij hebben echter besloten het festijn niet door te laten gaan uit respect naar de nabestaanden, slachtoffers en betrokkenen van het luchtballon ongeval woensdagavond.

Afbeelding
Vrijwilligersmarkt laat inwoners kennismaken met vrijwilligerswerk Evenement 17 uur geleden
Afbeelding
Campagne moedigt ouders en kinderen aan afspraken te maken over smartphonegebruik Educatie 19 uur geleden
Afbeelding
Spinnensafari 6 september Recreatie & Ontspanning 24 aug, 17:00
Afbeelding
Fotoworkshop 6 september Educatie 24 aug, 15:00
Toonde vorig jaar kunstenaar Annemarijke Smit een installatie in de dorpskerk van Makkinga, dit jaar is daar werk te zien van Anne Brouwer (linosnedes) en de Frye Famkes (beeldhouwen).
Meer dan dertig lokale kunstenaars tonen werk tijdens Kunstroute Ooststellingwerf Cultuur 24 aug, 10:00
Afbeelding
De kids weer naar school? Leer ook wat nieuws! Educatie 24 aug, 08:00
Afbeelding
Wildplukwandeling Recreatie & Ontspanning 22 aug, 12:00
Tjamke (links) en Wimmie (rechts)
‘Kop d’r veur, schouders eronder en op de fiets!’ Gezondheid 22 aug, 10:00