Afbeelding
Foto: Ricardo Veen / NoorderNieuws

Man beroofd en in been geschoten op parkeerterrein station Wolvega

112-Nieuws

WOLVEGA – Op het parkeerterrein van station Wolvega is in de nacht van zondag of maandag een man beroofd van zijn spullen en daarbij in zijn been geschoten. Het incident vond kort na middernacht plaats, nadat het slachtoffer rond 00.21 uur uit de trein van Zwolle naar Leeuwarden was gestapt.

Volgens een getuige werden kort na aankomst van de trein meerdere schoten gehoord. Aanvankelijk werden deze geluiden aangezien voor vuurwerk. Even later hoorde de getuige een auto met gierende banden wegrijden via de tunnel in de richting van de snelweg. Toen de getuige het stationsgebouw passeerde, trof hij het slachtoffer zittend op de grond aan. De man was zichtbaar overstuur en verklaarde kort daarvoor te zijn beroofd en in zijn linkerbeen te zijn geschoten.

De hulpdiensten waren snel ter plaatse. Politie en ambulancepersoneel verleenden hulp aan het slachtoffer en deden onderzoek op het parkeerterrein van het station. Over de identiteit van de verdachte en de exacte toedracht van het incident is vooralsnog niets officieel bekendgemaakt.

Afbeelding
Uitslaande brand in landbouwvoertuig bij boerenschuur 112-Nieuws 15 uur geleden
Afbeelding
Zomeravondwandeling Aekingerzand Natuur 18 uur geleden
Afbeelding
Blauwe envelop krijg je steeds vaker digitaal: zo mis je niets Financieel 30 jul, 15:00
Afbeelding
Op avontuur in de natuur Natuur 29 jul, 17:00
Afbeelding
Bossafari 4 augustus - Laat je verrassen door wat de natuur te bieden heeft Natuur 29 jul, 10:00
Afbeelding
Brandweer blust brand na boerenprotest langs N381 bij Ureterp 112-Nieuws 28 jul, 09:15
Afbeelding
Zomerwandeling vanaf het bezoekerscentrum Drents-Friese Wold Natuur 28 jul, 08:00
Afbeelding
CSI-Drents-Friese Wold: Braakballen pluizen voor jonge onderzoekers Natuur 27 jul, 18:00