Afbeelding
Foto: AS Media

Grote schade zichtbaar aan meerdere woningen na brand in Wolvega

112-Nieuws

WOLVEGA - Woensdagmiddag 12 juni is de omvangrijke schade duidelijk zichtbaar aan de vier woningen aan de Struikheide in Wolvega, die de dag ervoor getroffen werden door een grote brand. De brand, die dinsdagmiddag omstreeks 14.45 uur uitbrak, heeft een enorme ravage achtergelaten.

De woningen zijn zwaar beschadigd; meerdere huizen zijn onbewoonbaar verklaard. De buitenste woningen hebben aanzienlijke rook- en waterschade opgelopen. Vandaag is goed te zien hoe groot de schade werkelijk is. De getroffen bewoners zijn elders opgevangen, en het herstel van de woningen zal naar verwachting veel tijd in beslag nemen.

Vrijwilligers Tjitske Groen, Ina Hofman en Anna Petra van der Wal ontvangen de 100 exemplaren van ‘Beppe Gruffalo’ uit handen van vertaler Hermien van der Meer en Ida Heddema van Uitgeverij Afûk.
Afûk schenkt 100 exemplaren van ‘Beppe Gruffalo’ aan de Speelgoedbanken in Friesland Verhalen uit de buurt 6 uur geleden
Afbeelding
Optreden Ambrosia A Cappella in Hotel de Zon Anno 1870 Cultuur 9 uur geleden
De door DMW gesponsorde kast.
Nieuwe ‘Trots op’-kast voor Dorpsschool Wolvega Educatie 12 uur geleden
Afbeelding
Subsidie voor maatregelen tegen wateroverlast, hitte en droogte Algemeen 14 uur geleden
Angela vertrok in maart 2025 voor een uitgebreide training.
Schipper Angela Brandsma zeilde in elf maanden de wereld rond tijdens de Clipper Race Algemeen 16 uur geleden
Links een overzichtsfoto van de Chinazaal, rechts een bloemenhouder uit circa 1690, De Metaale Pot, Delft, aardewerk.
Lezing over keramiek in de 17e en 18e eeuw in Oosterwolde Cultuur 10 sep, 18:00
Afbeelding
Eerste Vrijwilligersmarkt Ooststellingwerf druk bezocht Algemeen 10 sep, 17:00
Afbeelding
Praten over zelfdoding begint met doorvragen Zorg & Welzijn 10 sep, 15:00