Afbeelding
Foto: Lieuwe Bosch

Friso Sneek brengt Apollo 8 na zege in spagaat (1-3)

Sport

SNEEK - De dames van Friso Sneek zijn er mede verantwoordelijk voor dat de laatste competitie ongemeen spannend wordt na de uitstekende prestatie in Borne tegen het Apollo 8 van de gebroeders Oosting waarbij de ene helft -Thijs- na de competitie de Overijsselse ploeg gaat verlaten. Niet exciting voor de Sneker formatie die overtuigend als koploper de play-offs ingaat, maar tussen de nummers 2 t/m 5 wordt het op zijn zachtst gezegd een interessante slotdag. Ook in deze laatste competitieronde speelt de formatie van Erik Reitsma nog een belangrijke rol want het op de derde plaats staande Sliedrecht Sport komt op bezoek.

Tussen de orengevoel

Vooraf was het de vraag hoe dit duel zou eindigen. Reitsma verwees “het tussen de orengevoel” naar het land der fabelen en na afloop kon hij een glimlach niet onderdrukken, want zijn ploeg speelde een uitstekende en gewonnen wedstrijd. Met de ontmoetingen tegen Zwolle en Utrecht waarin de ploeg ook uitmuntend voor de dag kwam kon deze triomf als nummertje 3 in de porseleinkast. “ Gewoon een hele mooie zege”, aldus de trotse trainer/coach.

Extra motivatie

Winst had de Apollonaren in een veilige positie gebracht maar daar wenste de Friese ploeg niet aan mee te werken. Mede omdat de bezoekers destijds in Sneek fiks de oren gewassen waren en dat riekte naar extra motivatie om vil voor de winst te gaan.


Foto - Lieuwe Bosch

Servedruk

Met name door de sterke servedruk wisten de gasten Apollo 8 haar wil op te leggen. In de eerste set wist de thuisclub nog aan de goede kant van de score te blijven, maar in met name set drie en vier was het een en al Sneek dat de klok sloeg tot groot plezier van Rixt van der Wal ook. “ Door onze servedruk konden zij moeilijk in hun spel komen en hebben wij ons eigen spel weten te spelen en vast te houden”, aldus de midaanvaller die evenals haar teamgenoten een mooie zondagmiddag beleefden. 

Reclame voor het volleybal

Met 25-23, 22-25, 18-25 en 19-25 zetten de Snekers een mooi resultaat neer. “Reclame voor het volleybal en echt hoog niveau vandaag”, merkte een neutrale toeschouwer die in de ogen van uw reporter kennis van zaken heeft. Komende zaterdag speelt Friso Sneek de laatste wedstrijd van de reguliere competitie thuis tegen Sliedrecht Sport. Een interessante ontmoeting tussen de landskampioen en de bekerwinnaar van 2023 in de Sneker Sporthal die om 20.00 uur zal beginnen.

Bron: VC Sneek

Afbeelding
Meerdaags Volleybal Beach Event tijdens Sneekweek Evenement 3 aug, 10:00
Afbeelding
Blauwe envelop krijg je steeds vaker digitaal: zo mis je niets Financieel 30 jul, 15:00
Afbeelding
Burgemeester sluit drugspand in Sneek Wonen 28 jul, 15:00
Afbeelding
Een behouden vaart: Friesland koploper in veilig vrijen Zorg & Welzijn 23 jul, 12:00
Afbeelding
Zo help je insecten de warmte door Natuur 23 jul, 08:00
Kampeerders zijn niet van suiker, maar de hele tijd regen is ook geen pretje.
Veelvoorkomende noodgevallen op de camping Recreatie & Ontspanning 22 jul, 08:00
Afbeelding
Hier kun je zwemmen met je trouwe viervoeter Recreatie & Ontspanning 21 jul, 08:00
Afbeelding
Opera Spanga presenteert Der Rosenkavalier (12+) Cultuur 20 jul, 08:00