Afbeelding

Arriva brengt medewerkers van Caparis Heerenveen tot de voordeur

Samenleving

HEERENVEEN - Bij Caparis in Heerenveen is eind september een extra bushalte geplaatst. Op werkdagen stopt buslijn 17 in de ochtend en middag bij Caparis in Heerenveen. Caparis-medewerkers maken gebruik van de Voor Elkaar Pas van Arriva. Zo maakt Arriva het reizen met openbaar vervoer nog toegankelijker. 

Caparis biedt mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt een passende werkplek. Dat kan een werkplek zijn bij een van de ruim 100 bedrijven waarmee wordt samengewerkt of een werkplek bij Caparis zelf.

Jeroen Spoelstra, HRM-consulent bij Caparis, geeft aan: “Veel van onze medewerkers maakten voorheen gebruik van collectiefvervoer in busjes. Een deel van hen kon prima met het openbaar vervoer, maar zag er tegenop omdat ze het nooit gedaan hadden. Nu we ze begeleiden bij die overstap en we onze eigen bushalte hebben, lukt het wel. De medewerkers zijn zeer tevreden, want het kunnen reizen met het OV geeft ze vrijheid en zelfstandigheid. Oók buiten werktijd. Bovendien kost de Voor Elkaar Pas medewerkers niets extra.”

Voor Elkaar Pas van Arriva

Met de Voor Elkaar Pas ontvangen de medewerkers van Caparis een gebruiksklare en persoonlijke pas om te reizen. De pas heeft een herkenbaar ontwerp, de chauffeurs van Arriva herkennen deze pas. De chauffeurs helpen de reizigers bijvoorbeeld bij het uitstappen bij de juiste halte. Caparis en Arriva hebben een flyer gemaakt voor alle medewerkers van Caparis. Zo weten de medewerkers dat ze met de bus naar het werk kunnen door uit te stappen bij de nieuwe halte. De nieuwe halte en vertrektijden staan ook in de reisplanners.

Afbeelding
Zakkaartje helpt zorgverleners Licht Verstandelijke Beperking herkennen Zorg & Welzijn 5 uur geleden
Afbeelding
Doete Cnossen is zorgvrijwilliger bij VPTZ Julia Jan Wouters Hospice & Thuis Gezondheid 7 uur geleden
Afbeelding
Herfstvakantie Natuurmuseum Fryslân: Word een waterheld Recreatie & Ontspanning 9 uur geleden
Remeries tuin is haar grootste canvas.
Kunstenaar Machteld Remerie: ‘Ik gun mijzelf de ruimte om in een andere wereld te bewegen’ Cultuur 2 okt, 15:00
Afbeelding
Bibliotheek Heerenveen brengt mensen samen tijdens Nationale Spellenweek Recreatie & Ontspanning 2 okt, 12:00
Afbeelding
Drewes Janssen nieuwe hoofdtrainer VV Heerenveen Sport 2 okt, 10:00
Afbeelding
‘Dyslexie bepaalt niet wie je bent’ Zorg & Welzijn 2 okt, 08:00
Afbeelding
Forse prijsverschillen tussen Friese tankstations: tot 43 cent per liter Financieel 1 okt, 17:00