Afbeelding

Leeuwarder gemeentesecretaris met pensioen

Algemeen

LEEUWARDEN - Gemeentesecretaris Reindert Hoek van de gemeente Leeuwarden gaat komende week met pensioen. Hij heeft dan ruim 7 jaar deze functie bij de gemeente gevoerd.

Op woensdag 9 oktober neemt hij afscheid van het ambtelijk personeel in de hal van het gemeentehuis. Daarom is het gemeentehuis een uur eerder gesloten, namelijk om 16.00 uur. Op donderdag 10 oktober neemt Reindert Hoek afscheid tijdens een bijeenkomst voor genodigden in de Oranjezaal van het stadhuis. Het duo Greetje Bijma (stemkunstenares) en zijn broer Klaas Hoek (Harmonium) geven tijdens dit afscheid een concert met als thema 'Terugblik'.

Het college van b. en w. sprak deze week zijn waardering uit voor zijn waardevolle invulling van de functie van gemeentesecretaris in de afgelopen jaren. De zoektocht naar de nieuwe gemeentesecretaris is overigens in volle gang. Tot deze is aangesteld, is directeur drs. ing. Harmen de Haas waarnemend gemeentesecretaris.

Afbeelding
Zakkaartje helpt zorgverleners Licht Verstandelijke Beperking herkennen Zorg & Welzijn 4 uur geleden
Afbeelding
Herfstvakantie Natuurmuseum Fryslân: Word een waterheld Recreatie & Ontspanning 8 uur geleden
Remeries tuin is haar grootste canvas.
Kunstenaar Machteld Remerie: ‘Ik gun mijzelf de ruimte om in een andere wereld te bewegen’ Cultuur gisteren
Afbeelding
De ‘Slauerhoff Lezing’ door de schrijver Abdelka der Benali Cultuur 2 okt, 12:00
Claudy Jongstra - mede oprichter van LOADS - en Johanna Jorritsma, DGA van Royal Vriesco bij de stoffen voor De Harmonie.
De Harmonie, Royal Vriesco en LOADS Collection werken samen voor de inrichting van TOON Cultuur 2 okt, 10:00
Afbeelding
‘Dyslexie bepaalt niet wie je bent’ Zorg & Welzijn 2 okt, 08:00
Afbeelding
Forse prijsverschillen tussen Friese tankstations: tot 43 cent per liter Financieel 1 okt, 17:00
Afbeelding
Column Melissa: Het moment dat ik besefte dat niet iedereen het goed voor heeft met wielrenners Column 1 okt, 15:00