Afbeelding
Foto: Leeuwarder Bach Vereniging

A cappella concert met de titel ‘Geen dag zonder Bach’.

Evenement

LEEUWARDEN - Concert door de Leeuwarder Bach Vereniging o.l.v. dirigent Rianne Meinardi in de serie ‘Muziek +’ van Cultuurpodium Dorpskerk Huizum, Leeuwarden, vrijdag 31 mei 2024 van 17.00 tot 18.00 uur

A cappella concert met de titel ‘Geen dag zonder Bach’.

De Leeuwarder Bach Vereniging is een koor van enthousiaste zangers. Het zijn ervaren musici die zangles hebben (gehad) of een muziekinstrument bespelen. In 1948 werd het koor opgericht door Kor Ket, bekend musicus in Friesland en groot liefhebber van Johann Sebastiaan Bach. Zijn doel was om de werken van Bach ten gehore te brengen voor een breed publiek.

Hoewel de concerten in de serie ‘Muziek +’ gratis toegankelijk zijn, wordt een vrijwillige bijdrage voor de musici zeer op prijs gesteld. 

Kom op tijd, dan kunt u een mooie plek uitzoeken!

Bij de kerk is weinig parkeerruimte. Bezoekers kunnen - op korte loopafstand en gratis - parkeren op het ruime parkeerterrein tegenover Intratuin (zuidzijde Tijnjedijk).

Inlichtingen: dorpskerkhuizum@gmail.com .
Meer informatie op: https://www.dorpskerkhuizum.nl
facebook.

Afbeelding
Afbeelding
Column Melissa: Ik mis mijn ouders, maar niet op dezelfde manier Column 7 uur geleden
Afbeelding
Vrijheid, vertrouwen en vakmanschap: De shows tijdens Paard & Erfgoed blijven je verbazen! Evenement 10 uur geleden
Afbeelding
Een emotie hoeft niet langer te duren dan 90 seconden Column 12 uur geleden
Julia tijdens LOOP Leeuwarden in 2025.
Hardlopen geeft Julia houvast in moeilijke periodes Sport 14 uur geleden
Afbeelding
Friesland goed vertegenwoordigd bij Popronde 2026 Cultuur 7 mei, 17:00
Afbeelding
Open Dag – 25 jaar HCL Historie 7 mei, 15:00
Afbeelding
Verwachting mei: buien en mogelijk vrij warm Algemeen 7 mei, 10:00
Het Keatslab bij KC Goutum was een groot succes.
KC Goutum blaast jeugdafdeling nieuw leven in Sport 7 mei, 08:00