
Concert van het Ensemble Rossignol
AlgemeenIn de serie 'Muziek+' van Cultureel Podium Dorpskerk Huizum, Leeuwarden zal op vrijdag 20 maart 2020 van 17.00 – 18.00 uur Ensemble Rossignol spelen. Het Ensemble Rossignol wordt gevormd door Alice Gort-Switynk, klassiek zang (sopraan) en blokfluiten, Elly van Munster, theorbe en gitaar.
Het Ensemble Rossignol dankt haar naam aan het 1ste concert wat zij gaven, met als thema: de virtuoze zang van het Engels Nachtegaeltje. Hun virtuositeit, verfijnde, speelse, inspirerende en muzikale spel doen denken aan de zang van de nachtegaal.
Met programma's als: "Ik zou zo graag...", met werken van o.a. B. Strozzi, I. Leonarda, G. F. Händel, D. Zipoli en F. Mancini.
Ik zou zo graag...
Niet langer vergeefs naar je hoeven zoeken en voor altijd bij je blijven. Ik zou zo graag... genieten van je mooie ogen en door jou getroost worden.
Een programma over het verliezen van liefde en blijven hopen op herstel, met o.a. "L' Eraclito Amoroso" (ik geloofde in jou) van B. Strozzi, "Sarai contenta un dì" (op een dag zul je blij zijn dat ik je verlaat) van G. F. Händel en "Mia bella Irena" (mijn mooie Irena) van D. Zipoli. Met instrumentale werken van o.a. G.P. Cima, M. Giuliani, P. Locatelli en Pete Rose.
De concerten in de serie 'Muziek+' zijn gratis toegankelijk, maar een vrijwillige bijdrage wordt zeer op prijs gesteld.
Kom op tijd, dan kunt u een mooie plek uitzoeken!



















