Afbeelding
BTBmedia

Klassieke brandweerinzet: kat in de boom in Leeuwarden

112-Nieuws

LEEUWARDEN - De brandweer van Leeuwarden is vrijdagmorgen opgeroepen voor een klassieke melding: een kat in de boom.

Medewerkers van een bedrijf in de Zwettestraat hoorden de kat miauwen en constateerden dat het beestje wel erg hoog zat. Even voor 09:00 uur is de brandweer met een hoogwerker ter plaatse gekomen.

De brandweerlieden hebben het beestje naar beneden gehaald en overgedragen aan de dierenambulance. Zij zoeken uit of de kat gechipt is en of de eigenaar bekend is. 

Afbeelding
Column Melissa: Ik herhaal het nog eens, niet alle sporttransformaties zijn zichtbaar! Column 4 uur geleden
Afbeelding
Succesvolle actiedag levert een fantastisch bedrag op voor MAF Educatie 7 uur geleden
Afbeelding
Tryater haalt applaus van herkenning bij De oare kant Cultuur 10 uur geleden
Afbeelding
Doppio viert de start van de zomer met gratis ijskoffie Culinair 12 uur geleden
Afbeelding
Mazzelshop Camping Totaal: dé kampeerspecialist onder één dak met Ultiem Buitenleven Recreatie & Ontspanning 14 uur geleden
Afbeelding
Grootse plannen voor Natuurmuseum Fryslân Natuur 18 jun, 18:00
Afbeelding
Geu Luik-Schalk nieuwe fractievoorzitter VVD Leeuwarden Politiek 18 jun, 15:00
De Fibula van Wijnaldum | Fries Museum, collectie Provincie Fryslân.
Fries Museum brengt Fibula van Wijnaldum terug naar vindplaats met gratis ‘dorpsfeestje’ Historie 18 jun, 12:00