Afbeelding

Jong Oranje O.20 speelt waterpolo tegen Australië en Canada in Heerenveen

Sport

HEERENVEEN - In aanloop naar Wereldkampioenschap Jeugd (WJK) waterpolo van 8 tot 15 september in Coimbra, Portugal, spelen de dames van Jong Oranje O.20 twee officiële interland wedstrijden tegen hun Australische en Canadese leeftijdsgenoten in Heerenveen.

Vrijdag 1 september neemt Oranje het op tegen Australië en op zaterdag 2 september staat Canada op het programma. Deze wedstrijden vinden plaats in Sportstad Heerenveen, bekend als waterpololocatie voor de ManMeer!-Cup finales. De aanvangstijd voor beide confrontaties is 18 uur en de toegang is gratis.

Op 6 september vertrekt Jong Oranje onder leiding van jeugdbondscoach Bas de Jong naar Coimbra. Nederland is geplaatst in groep A, samen met Spanje, Griekenland en Brazilië. De openingswedstrijd voor Jong Oranje is op 8 september tegen Griekenland.

Afbeelding
Nog altijd 35,5% vooroorlogse woningen in Friesland slecht geïsoleerd Duurzaamheid 1 uur geleden
Afbeelding
Een festival dat draait om verbondenheid Evenement 21 uur geleden
Jelte kijkt geeft advies aan een woningeigenaar over isolatie en verduurzamen.
‘De verduurzamingssubsidies zijn er ook voor jou!’ Duurzaamheid 23 uur geleden
Afbeelding
Mazzelshop Camping Totaal: dé kampeerspecialist onder één dak met Ultiem Buitenleven Recreatie & Ontspanning gisteren
Afbeelding
Column Melissa: Ik herhaal het nog eens, niet alle sporttransformaties zijn zichtbaar! Column 18 jun, 18:00
Afbeelding
Parkeergarage Geerts Willigenplein tijdelijk deels en volledig gesloten vanwege onderhoud Verhalen uit de buurt 18 jun, 15:03
Afbeelding
Vrijwilligers van Boekhuis De Brug klaar voor een zomer vol vakantieboeken Recreatie & Ontspanning 18 jun, 12:00
Afbeelding
Tweede plaats en bekersucces voor Heerenveense Boys VR1 Sport 18 jun, 10:00