Zaterdag 4 september van 12.00 tot 17.00 uur bruist het op drie podia van de leuke activiteiten in het centrum van Heerenveen.
Zaterdag 4 september van 12.00 tot 17.00 uur bruist het op drie podia van de leuke activiteiten in het centrum van Heerenveen.

Op drie podia in Heerenveen start bruisend het nieuwe theaterseizoen

Evenement

HEERENVEEN - De opening van het nieuwe culturele seizoen in Heerenveen heet ‘Fan ticht nei iepen!’ Na een lange periode van niet mogen zingen, dansen, muziek en theater maken, is weer optreden iets waar veel beoefenaars naar snakken. 

Daarom organiseren het Posthuis Theater en Bigband Heerenveen op zaterdag vier september ‘Fan ticht nei iepen’, de opening van het culturele seizoen in Heerenveen (Amateur)kunst is niet iets wat je via een dvd’tje gaat bekijken, maar wil je in het echt beleven, zowel als maker als publiek. 

Periode van groot gemis is voorbij, het mag weer!

In de lange coronaperiode hebben velen niet mogen zingen, muziek maken, dansen of in het theater kunnen staan. Daardoor voor velen een periode van groot gemis. Het beleven van kunsten zorgt voor verbinding en draagt bij aan een inclusieve samenleving, binnen alle lagen van de bevolking. Zo’n 300 deelnemers staan te trappelen om weer naar buiten te mogen treden en samen hun kunsten te vertonen.

Zaterdag 4 september bruist het centrum van Heerenveen

Reden genoeg om het nieuwe seizoen positief en feestelijk te beginnen. Op zaterdag vier september van 12.00 tot 17.00 uur bruist het kleurrijke centrum van Heerenveen. Er zijn drie podia: in het parkje tegenover het Posthuis Theater, op het Molenplein en Gemeenteplein. Aansluitend is er vanaf 17.00 uur ook dit jaar weer het van Rock tot Roll festival op de nieuwstraat in Heerenveen.

De toegang is gratis. Kijk voor meer informatie en het programma op www.uitheerenveen.nl

De groep Rabobank medewerkers die in de hitte een tuin onder handen namen van een bewoner uit Heerenveen.
‘Dit was ontzettend dankbaar om te doen als Rabobank medewerkers’ Verhalen uit de buurt 12 uur geleden
Afbeelding
Stichting Lezen en Schrijven roept de Statenleden op te investeren in de aanpak van laaggeletterdheid Politiek 15 uur geleden
Martha Brouwer van de Odd Fellows (links op de foto) overhandigt de cheque van 500,- euro aan voorzitter Renée Louwes (midden) en bestuurslid Monique Fekkes van Stichting Heartpillow.
Odd Fellows Heerenveen overhandigen cheque aan Stichting Heart Pillow Verhalen uit de buurt 20 uur geleden
Afbeelding
Beschermt jouw zonnebril je ogen wel echt? Gezondheid 22 uur geleden
Afbeelding
De Belastingdienst heeft een nieuw rekeningnummer, wat moet ik doen? Financieel 23 jun, 15:00
Mattias Stolk.
Heerenveense zwemtalenten imponeren op nationaal kampioenschap Sport 23 jun, 10:00
Afbeelding
Iris Kroes bewijst: er is leven na The Voice Cultuur 23 jun, 08:00
Op de foto staan van links naar rechts: Tino v.d. Ven (fractie Heerenveen Lokaal), Annemarie Scheweer (fractie CDA), Sherco Algera (fractie FNP), Ojanne Chang (D66), Frans de Graaf (fractie D66), formateur Jouke Spoelstra, Jerry Speel (Heerenveen Lokaal), Hedwich Rinkes (CDA), Ate Eijer (FNP), Marga Kuipers (fractie VVD), Rolie Tromp (VVD)
Onderhandelende partijen presenteren akkoord ‘Mienskip in beweging’ Politiek 22 jun, 10:00