Afbeelding

Markus-Passion op 27 maart in Trinitas

Cultuur

HEERENVEEN - In de week voor Pasen, de stille week, zal muziekvereniging De Harmonie Wolvega o.l.v. dirigent Ronald Slager een bijzonder werk uitvoeren: De Markus-Passion! Samen met twee zangers en een evangelist vertolkt het orkest een uur lang het lijdensverhaal van Christus zoals beschreven in het evangelie door Markus. Het evangelie wordt in het Nederlands verteld door Jan van Delft. De koralen worden in gezongen het Duits door Ellen Vos en Ben Brunt, met de Nederlandse vertaling op het scherm.

De Markus-Passion is de eerste ooit speciaal voor blaasorkesten geschreven. Deze prachtige compositie is zeer toegankelijk en indrukwekkend en ontroerend tegelijk.

Woensdag 27 maart van 20:00-21:00. Zaal open vanaf 19:30. Trinitas, Coehoorn van Scheltingaweg 1, 8442 EZ Heerenveen. Kaarten a €10.00 aan de zaal of via www.harmoniewolvega.nl


Afbeelding
Gratis cursus Leren Computeren in Bibliotheek Akkrum-Nes Educatie 3 aug, 12:00
Afbeelding
Present Heerenveen kent recordaantal bezorgde zomerpakketten Verhalen uit de buurt 3 aug, 10:00
Afbeelding
Blauwe envelop krijg je steeds vaker digitaal: zo mis je niets Financieel 30 jul, 15:00
Afbeelding
Present Heerenveen zoekt nieuwe voorzitter Verhalen uit de buurt 27 jul, 12:00
Afbeelding
Een behouden vaart: Friesland koploper in veilig vrijen Zorg & Welzijn 23 jul, 12:00
Afbeelding
Zo help je insecten de warmte door Natuur 23 jul, 08:00
Afbeelding
Expositie Douwe Dijkstra ‘Vergane Glorie’ in Bibliotheek Heerenveen Cultuur 22 jul, 12:00
Kampeerders zijn niet van suiker, maar de hele tijd regen is ook geen pretje.
Veelvoorkomende noodgevallen op de camping Recreatie & Ontspanning 22 jul, 08:00