Afbeelding

Corona in Heerenveen (week 19)

Algemeen

HEERENVEEN - Het RIVM houdt in Nederland bij hoeveel mensen positief zijn getest op COVID-19, hoeveel mensen zijn gestorven en hoeveel mensen er zijn opgenomen. Deze cijfers zien we dagelijks langskomen op het journaal, op sociale media en in de krant maar geven geen goed beeld van de lokale situatie. Dagelijks publiceert RondOm Vandaag de provinciale cijfers en wekelijks worden de gemeentelijke cijfers gedeeld. Dit gebeurt op dinsdag.

Cijfers Heerenveen:

87 (+6) positief geteste mensen
13 (-) ziekenhuisopnames
19 (+2) overleden mensen

Let op! Net als de nationale cijfers kunnen ook de cijfers op lokale schaal niet helemaal kloppen. Dit komt bijvoorbeeld omdat niet iedereen getest wordt op COVID-19.

Afbeelding
Ruim 4 op de 10 ouderen in Friesland voelt zich alleen Zorg & Welzijn 9 jul, 18:00
AMSTERDAM - Parkbee. Foto: Diederik van der Laan / Dutch Photo Agency
Parkeerplaats zoeken kost in Noord-Nederland gemiddeld een kwartier en dat irriteert meer dan files Auto & Stijl 9 jul, 15:00
Afbeelding
Synchroonzwemsters van HZ&PC Heerenveen sluiten seizoen af met medailles Sport 9 jul, 12:00
Afbeelding
McDonald’s krijgt geen toestemming voor hogere reclamemast langs snelweg bij Joure Verhalen uit de buurt 9 jul, 10:00
Afbeelding
Vroege start van het rupsenseizoen: eikenprocessierups al actief Natuur 8 jul, 12:00
Afbeelding
Firda-student Amber van Gosliga traint de hele zomer voor WorldSkills in Shanghai Winnen 7 jul, 10:00
Afbeelding
Nieuw in de bemiddeling Stichting SOS voor huisdieren Friesland Algemeen 6 jul, 15:00
Afbeelding
Muizenhuis komt naar Heerenveen: tentoonstelling én creatieve voorleesmiddag Educatie 6 jul, 12:00