Een foto van ‘Penaltykillen’ 2024.
Een foto van ‘Penaltykillen’ 2024. Foto Robert Wagter.

Penaltykillen bij ONT

Sport

OPEINDE - Op zaterdag 28 juni a.s. organiseert v.v. ONT uit Opeinde voor de tweede keer ‘Penalty killen’. Een penalty benutten of stoppen is niet trainbaar zegt half voetballend Nederland. De andere helft van ons land zegt dat je de bal halfhoog tegen het zijnet moet plaatsen voor een zeker doelpunt of dat je als keeper gewoon moet blijven staan en wachten om de bal te kunnen stoppen. De meningen zijn verdeeld.

ONT organiseerde vorig jaar voor de eerste keer ‘Penalty killen’ en dat was een zeer geslaagd evenement. In duo’s (een penaltynemer en een doelman) wordt met andere duo’s gestreden om de hoofdprijs van € 1.000,- en andere fraaie prijzen. De prijzen worden uitgereikt door ex SC Heerenveenspeler Gerald Sibon.

Voor meer informatie en om je op te geven kijk op www.vvont.nl of kijk bij de ONTnieuwtjes (bovenste nieuwtje).

Afbeelding
Muzikale voorstelling ‘ZEN’ van Tsjok Theater na ar Bibliotheek Drachten Cultuur 10 uur geleden
Afbeelding
Scoutinggroep de Wâldswalkers uit Drachten vertrekt met grote delegatie naar NaWaKa 2026 Verhalen uit de buurt 12 uur geleden
Afbeelding
Blauwe envelop krijg je steeds vaker digitaal: zo mis je niets Financieel 30 jul, 15:00
Symbolische overhandiging van de helm op podium tijdens profronde.
Smallingerland draagt Doortrappen-stokje over aan Noardeast-Fryslân en Dantumadiel Sport 29 jul, 10:00
Afbeelding
Brandweer blust brand na boerenprotest langs N381 bij Ureterp 112-Nieuws 28 jul, 09:15
Afbeelding
Vlieg in de auto brengt vroegtijdig einde aan vakantie, caravan verwoest na ongeval 112-Nieuws 23 jul, 16:16
Afbeelding
Een behouden vaart: Friesland koploper in veilig vrijen Zorg & Welzijn 23 jul, 12:00
Afbeelding
Zo help je insecten de warmte door Natuur 23 jul, 08:00