Afbeelding
Foto: Frank Ruiter

Kaartverkoop Week van de Beste Bieb is los

Lezersreis

DRACHTEN - Van zondag 16 tot en met zaterdag 22 november organiseert Bibliotheek Drachten de Week van de Beste Bieb. Aan het programma zijn sprekers Karim Amghar, Eef van Opdorp en Said El Haji toegevoegd. Alle activiteiten van de Week zijn gratis toegankelijk. Voor onder meer de lezingen moet vooraf wel een plek worden gereserveerd. Dat kan vanaf vandaag, maandag 27 oktober.

Karim Amghar vertelt maandag 17 november waarom het mbo het Meest Belangrijke Onderwijs van Nederland is. Hij is programmamaker en mbo-docent en schrijft voor De Correspondent en Trouw. Eef van Opdorp is bekend van het tv-programma Uitstel van Executie. Zij geeft dinsdag 18 november tips over inkomsten, uitgaven en sparen en laat je met een frisse blik kijken naar je eigen geldzaken. Schrijver, publicist en docent Said El Haji doet met veel humor en medeleven verslag van zijn ervaringen als NT2-docent. Hij laat donderdag 20 november zien hoe taal niet alleen een middel tot communicatie is, maar ook een sleutel tot begrip en verbondenheid.

Van Biebkapper tot Boekensushi

Voor deze lezingen, maar ook de schrijversoptredens van Bert Wagendorp (zo 16 nov), Jorrit de Klerk en Maren Stoffels (beiden wo 19 nov) en Lex Paleaux (vr 21 nov), kunnen vanaf 27 oktober kaartjes worden gereserveerd. Dat geldt ook voor de workshop ‘Maak je eigen sprookjesbox’, de Biebkapper voor mensen met een kleine beurs, de kindervoorstelling van Theater Pannenkoek en de Voedzame Boekensushi voor ouder en kind. Daarnaast zijn er talloze activiteiten op inloop. Het programma staat op bibliotheekdrachten.nl/bestebieb

Afbeelding
De Lawei viert meivakantie met theater, film en workshops voor het hele gezin Evenement 23 apr, 17:00
Afbeelding
Zelfstandig blijven, met het juiste hulpmiddel binnen handbereik Zorg & Welzijn 23 apr, 15:00
Afbeelding
Open Dag & start jubileumexpositie in Fries Landbouwmuseum Evenement 23 apr, 10:00
Afbeelding
Dagbesteding voor mensen met NAH of chronische neurologische aandoening Gezondheid 23 apr, 08:00
Afbeelding
Jack Bottleneck & Rik Meijer, rauw en authentiek Evenement 22 apr, 18:00
Afbeelding
Online coach René Spoelstra over reality-tv, personal coaching en jezelf blijven Persoonlijke verhalen 22 apr, 15:00
Afbeelding
Een emotie hoeft niet langer te duren dan 90 seconden Column 22 apr, 10:00
Afbeelding
Thuisopticiens Friesland brengt oogzorg naar u toe! Zorg & Welzijn 22 apr, 08:00