Afbeelding

Grote boekenbeurs en Open dagen bij Steven Sterk op 6, 7, 8 en 9 juni 2025

Cultuur

GORREDIJK - De grootste overdekte boekenbeurs van Nederland gaat op 6, 7, 8 en 9 juni weer los, voor de achttiende keer. Deze beurs, georganiseerd door Steven Sterk in Gorredijk, is uitgegroeid tot een boekenbeleving waarvoor duizenden mensen uit het hele land naar Friesland komen. In die dagen gaan tientallen pallets met boeken over de toonbank

Hoewel er in Nederland veel gesproken wordt over ontlezing, is daar op deze open dagen niets van te merken. Het is opvallend hoeveel papieren boeken over de toonbank gaan, gekocht door oud én jong.

Ook dit jaar mogen de klanten door de oneindige paden lopen die de rest van het jaar verboden gebied zijn. Over een lengte van anderhalve kilometer liggen ruim 6.000 titels te koop. Verdwalen is niet mogelijk, maar afscheid nemen van deze boekenwereld is voor veel mensen lastig.

De voorraad ramsj (afgeprijsde nieuwe boeken) bestaat uit bijna 3 miljoen boeken. Alle titels zijn scherp geprijsd. De toegang is gratis en elke koper krijgt een extra boek cadeau.

Locatie: Hellingbaas 1, 8401 JH Gorredijk
Openingstijden: 12.00 – 17.00 uur

Afbeelding
Muzikale voorstelling ‘ZEN’ van Tsjok Theater na ar Bibliotheek Drachten Cultuur 11 uur geleden
Afbeelding
Scoutinggroep de Wâldswalkers uit Drachten vertrekt met grote delegatie naar NaWaKa 2026 Verhalen uit de buurt 13 uur geleden
Afbeelding
Blauwe envelop krijg je steeds vaker digitaal: zo mis je niets Financieel 30 jul, 15:00
Symbolische overhandiging van de helm op podium tijdens profronde.
Smallingerland draagt Doortrappen-stokje over aan Noardeast-Fryslân en Dantumadiel Sport 29 jul, 10:00
Afbeelding
Brandweer blust brand na boerenprotest langs N381 bij Ureterp 112-Nieuws 28 jul, 09:15
Afbeelding
Vlieg in de auto brengt vroegtijdig einde aan vakantie, caravan verwoest na ongeval 112-Nieuws 23 jul, 16:16
Afbeelding
Een behouden vaart: Friesland koploper in veilig vrijen Zorg & Welzijn 23 jul, 12:00
Afbeelding
Zo help je insecten de warmte door Natuur 23 jul, 08:00