Afbeelding

Geen treinverkeer tussen Leeuwarden en Buitenpost

Algemeen

Tussen de stations van Leeuwarden en Buitenpost vindt van 11 tot en met 15 juli en op zondag 19 juli geen treinverkeer plaats. Dat is vanwege onderhoudswerkzaamheden aan het spoor.

Vervoerder Arriva zet op die dagen zowel snelbussen als stopbussen in, ter vervanging van het treinverkeer. Van donderdag 16 tot en met zaterdag 18 juli rijden er alleen stoptreinen op het spoor tussen Leeuwarden en Buitenpost. Tussen Groningen en Buitenpost rijden op die dagen stoptreinen, het rijden met sneltreinen is niet mogelijk.

Reisvertraging maximaal 30 minuten
Reizigers moeten volgens Arriva rekening houden met maximaal dertig minuten extra reistijd. Het meenemen van fietsen is in de bussen niet mogelijk. Check voorafgaand aan een reis de reisplanner via www.arriva.nl.

Geldig vervoerbewijs
Reizigers die gebruikmaken van vervangend vervoer hebben een geldig vervoerbewijs nodig. Zoals bijvoorbeeld een ov-chipkaart of een e-ticket. Inchecken in de bussen is niet mogelijk. In- en uitchecken kan op de treinstations. Kijk voor meer informatie en de busdienstregeling op de website onder het kopje ‘Werk aan het spoor’: arriva.nl/werkaanhetspoor.

Afbeelding
De Oldehove als grootste kleurplaat van Europa Evenement 1 uur geleden
Afbeelding
Zakkaartje helpt zorgverleners Licht Verstandelijke Beperking herkennen Zorg & Welzijn 7 uur geleden
Afbeelding
Herfstvakantie Natuurmuseum Fryslân: Word een waterheld Recreatie & Ontspanning 11 uur geleden
Remeries tuin is haar grootste canvas.
Kunstenaar Machteld Remerie: ‘Ik gun mijzelf de ruimte om in een andere wereld te bewegen’ Cultuur 2 okt, 15:00
Afbeelding
De ‘Slauerhoff Lezing’ door de schrijver Abdelka der Benali Cultuur 2 okt, 12:00
Claudy Jongstra - mede oprichter van LOADS - en Johanna Jorritsma, DGA van Royal Vriesco bij de stoffen voor De Harmonie.
De Harmonie, Royal Vriesco en LOADS Collection werken samen voor de inrichting van TOON Cultuur 2 okt, 10:00
Afbeelding
‘Dyslexie bepaalt niet wie je bent’ Zorg & Welzijn 2 okt, 08:00
Afbeelding
Forse prijsverschillen tussen Friese tankstations: tot 43 cent per liter Financieel 1 okt, 17:00