Afbeelding
Foto: Brandweer Tjalleberd

Eenzijdig ongeval met kleine vrachtwagen op A7

Algemeen

De brandweer van Tjalleberd kwam iets na middernacht in actie op snelweg A7 ter hoogte van Luxwoude, in de nacht van woensdag op donderdag, om hulp te verlenen bij een gekantelde kleine vrachtwagen.

De brandweer meldt: “Tijdens het aanrijden kon de meldkamer ons vertellen dat een kleine vrachtwagen een eenzijdig ongeval had gehad. Het was niet bekend aan welke kant van de weg. En er was één persoon bekneld. Bijna ter plaatse bleek de persoon al uit het voertuig te zijn.”

“Omdat het voertuig wel een tikkend en sissend geluid maakte zijn wij doorgereden naar de plaats van het ongeval. Ter plaatse bleek een bakwagen over de vangrail geschoven te zijn en aan de andere kant in de middenberm beland. Na wat controles konden we terug naar de kazerne en na ruim een half uur waren we weer inzet gereed.”

Afbeelding
Tryater speelt Swimbad in openluchtzwembad Bakkeveen Cultuur 1 uur geleden
Afbeelding
Theatercollege ‘Terugblik 80 jaar advocatuur’ voor de derde keer uitverkocht Evenement 3 uur geleden
Afbeelding
Sonja Arzumanyan exposeert met fantasierijke serie in Bibliotheek Heerenveen Cultuur gisteren
Afbeelding
Bevrijdingsvuur naar Kazemattenmuseum Historie 4 mei, 19:45
De familie Verloop, eigenaar van De Bakkers van Verloop
De Bakkers van Verloop viert 100 jaar: een eeuw vakmanschap en aandacht Verhalen uit de buurt 30 apr, 15:00
Afbeelding
‘Groener beloont’ subsidies verlengd tot en met 2029 Politiek 30 apr, 12:00
Afbeelding
Natuurbrand tijdig geblust in Oranjewoud 112-Nieuws 29 apr, 15:00
Afbeelding
Eric Corton opnieuw met monoloog over dementie in het theater Cultuur 28 apr, 17:00