
€2.000 isolatie subsidie in Drachten en omstreken beschikbaar – Isolatieloket start 2de ronde
DuurzaamheidDRACHTEN: Voor woningeigenaren met een laag energielabel ligt er een mooie subsidie klaar met 100% vergoeding.
Voor woningeigenaren in de gemeente Smallingerland met een laag energielabel (D, E, F of G) of slecht geïsoleerde woning ligt er een mooie kans klaar: een volledige vergoeding van €2.000 voor isolatiemaatregelen, zoals spouwmuurisolatie, bodemisolatie, dakisolatie of vloerisolatie.
Gemeente Smallingerland subsidie van €2000
Heb je een energielabel van D of lager en een WOZ-waarde niet boven €285.000? Maak dan gebruik van de gemeentelijke subsidie. https://isolatieloket.nl/smallingerland/
“In Smallingerland zijn de 2 op 3 woningen niet of niet goed geïsoleerd. Veel woningeigenaren zijn niet op de hoogte van de subsidie. We brengen deze subsidie graag onder de aandacht en helpen woningeigenaren kosteloos met advies en uitvoering”– Frank van der Lei, initiatiefnemer Isolatieloket
r is voor deze ronde ook ongeveer plek voor zo’n 100 huishoudens. Dus meld je vrijblijvend aan via de website mis deze kans niet.
In deze actie werken exclusief samen met gecertificeerde isolatiebedrijven uit de regio die de uitvoering verzorgen. Bewoners krijgen hulp bij de subsidieaanvraag en hoeven alleen thuis te zijn voor een korte woninginspectie (ongeveer een uur) en voor de uitvoering (één dagdeel). De rest regelt Isolatieloket.
Wilt u de woning gratis isoleren? Of bent u benieuwd of u in aanmerking komt? Op https://isolatieloket.nl/smallingerland/ kunt u zich gratis en vrijblijvend aanmelden. Of bel 050-2400045 voor meer informatie.
























