Afbeelding

Mark Westra en Lesley van Loon naar vv Drachtster Boys

Sport

DRACHTEN - Met ingang van het nieuwe seizoen komen Mark Westra en Lesley van Loon de A-Selectie van vv Drachtster Boys versterken. Van Loon komt over van S.C. Boornbergum’80 en Mark Westra van Blauw Wit ’34 uit Leeuwarden.

Lesley van Loon, 28 jaar oud keert na drie seizoenen terug bij de club waar hij eerder deel uitmaakte van de hoofdmacht. “We zijn blij met de terugkeer van de behendige en snelle vleugelaanvaller. Lesley heeft de nodige ervaring en kent het klappen van de zweep. Van Loon doorliep de gehele jeugdopleiding bij Drachtster Boys en een ‘jongen van de club’.

Hij is een speler met dreiging en kan een doelpunt maken ” aldus voorzitter Gijs Lokhorst.

Mark Westra, 26 jaar oud is de sterk en lang gekoesterde versterking voor het komende seizoen. Westra speelde onder andere bij FC Groningen, sc Cambuur en sc Heerenveen O21. Hij is een veelzijdige en creatieve middenvelder met een actie in huis.

“Westra stond al lang op onze lijstjes, geweldige middenvelder die ook nog voorin kan spelen en echt een versterking is voor deze selectie. Mark is een speler met uitzonderlijke kwaliteiten. We zijn als club zeer blij met deze twee spelers” aldus Gijs Lokhorst.

Afbeelding
Mark Westra en Lesley van Loon naar vv Drachtster Boys Sport 1 uur geleden
Afbeelding
Bibliotheek Drachten organiseert creatieve Canva-workshop Educatie 3 uur geleden
Afbeelding
Spanning in en rond het water van zwembad De Welle in Drachten Sport 6 uur geleden
Afbeelding
Vocalibre brengt Italiaanse vroegbarok tot leven in Drachten Evenement 8 uur geleden
Afbeelding
Feestelijke opening Boetiekhotel en Grand Café De Turf in Gorredijk Algemeen 1 mei, 18:00
Afbeelding
Byspikerdei: jonge muzikanten sluiten geheime missie af met galaconcert Evenement 1 mei, 12:00
Afbeelding
Boerenmarkt De Naturij belooft gezellige dag voor jong en oud Evenement 1 mei, 10:00
Afbeelding
De Lawei staat stil bij oorlog en vrijheid met theater, film en ontmoeting Historie 30 apr, 18:00