
Sinterklaassprookje Drachten houdt weer audities voor schoolkinderen
CultuurDRACHTEN - Dit jaar wordt het 80e Sinterklaassprookje in de Schouwburg De Lawei in Drachten gespeeld. Onderstaand alvast een spoiler over het onderwerp geschreven door regisseur Kees van der Werff.
Naar de Haaien (een spannend verhaal over Hans en Grietje, achtergelaten door hun vader en moeder die terechtkomen in een prachtige onderwaterwereld met gevaarlijke haaien, zweverige kwallen en bijzondere gamba’s. natuurlijk ontbreken Neptunus en Octo(pus) ook niet.) Een complete familievoorstelling met muziek, zang en dans.
Ongeveer 2.000 schoolkinderen uit de bovenbouw en een groot aantal Sprookjes Liefhebbers komen deze voorstelling weer bewonderen in De Lawei in november. Natuurlijk ontbreken de jaarlijkse bijzondere gasten uit Spanje Sint en zijn Pieten ook niet. Van woensdag 25 tot vrijdag 27 november zal deze voorstelling draaien. Vanaf volgende week starten de repetities en het bouwen van deze jaarlijkse voorstelling.
Dit jaar worden de audities weer gehouden voor schoolkinderen van groep 7 of 8 uit alle basisscholen in Drachten of omgeving.
Het Sinterklaassprookje zoekt… jou!?
Zit jij in groep 7 of 8 van de basisschool? Woon je in of rondom Drachten? Hou jij van acteren, zingen en dansen? Lijkt het jou leuk om in november mee te spelen in de jubileumvoorstelling van het Sinterklaas Sprookje, in schouwburg de Lawei? Dan is dit je kans!
Je kunt je vanaf nu opgeven voor de audities op 5 september, van 10.00 tot 12.30 uur. Wie weet word jij uitgekozen om mee te spelen in de voorstelling!
Ben je enthousiast geworden en wil je je graag opgeven voor de audities? Leuk! Dat kan via: sinterklaassprookjedrachten@hotmail.com. Vermeld hierbij: jouw naam, jouw geboortedatum, op welke school je zit en in welke groep, het telefoonnummer van jouw ouder(s)/verzorger(s). Dit heeft reeds de eerste reacties opgeleverd. Een hele belevenis en prachtige ervaring voor kinderen.



























