Afbeelding

Strengere parkeercontroles Stellingwerven en Opsterland

Samenleving

Boa’s (buitengewoon opsporingsambtenaren) van de gemeenten Ooststellingwerf, Weststellingwerf en Opsterland (OWO-gemeenten) werken samen op het gebied van parkeercontroles. Voor het toezicht op de blauwe parkeerzones in de drie gemeenten gebruiken ze sinds kort digitale apparatuur. Hiermee kunnen ze sneller en efficiënter controleren of alle parkeerders de blauwe parkeerschijf goed gebruiken.

Er zal meer gecontroleerd worden op parkeergedrag in met name in de blauwe zones. Wie niet volgens de richtlijnen parkeert, krijgt de komende weken eerst een waarschuwing. Het nieuwe systeem biedt de mogelijkheid om te controleren of de overtreder vaker is gewaarschuwd. Bij meerdere waarschuwingen volgt een boete. Is het parkeergedrag erg hinderlijk dan kan de boa besluiten om direct een boete uit te schrijven. Later in het jaar gaan de boa’s strikter optreden.

Afbeelding
Korfbalclubs bundelen krachten in Weststellingwerf Sport 6 uur geleden
Afbeelding
Nog altijd 35,5% vooroorlogse woningen in Friesland slecht geïsoleerd Duurzaamheid 8 uur geleden
Jelte kijkt geeft advies aan een woningeigenaar over isolatie en verduurzamen.
‘De verduurzamingssubsidies zijn er ook voor jou!’ Duurzaamheid 19 jun, 10:00
Afbeelding
Mazzelshop Camping Totaal: dé kampeerspecialist onder één dak met Ultiem Buitenleven Recreatie & Ontspanning 19 jun, 08:00
Afbeelding
Column Melissa: Ik herhaal het nog eens, niet alle sporttransformaties zijn zichtbaar! Column 18 jun, 18:00
Onderhandelaars v.l.n.r.; Hanneke Zonderland, Lukas van der Hoef, Roelof Theun Hoen, Richard Bos, Heidi den Hartigh, Cor Trompetter, Desiré Woudstra-Dooper & Tom Hartog
Weststellingwerfs Belang, VVD, CDA en SDW/PvdA ronden coalitieonderhandelingen af Politiek 17 jun, 18:00
Afbeelding
Veenhoop Festival maakt zich op voor de 74e editie! Recreatie & Ontspanning 17 jun, 15:00
Afbeelding
Aspergeboerderij Hoorn en de Boeren Erf Markt op 20 juni Evenement 17 jun, 14:00