Iepen Mienskipsfûns subsidieert niet alleen projecten om een buurt/dorp op te knappen, maar ook voor sportieve activiteiten zoals deze tafeltennisclinic voor ouderen zoals die vorig jaar in Friesland is gehouden.
Iepen Mienskipsfûns subsidieert niet alleen projecten om een buurt/dorp op te knappen, maar ook voor sportieve activiteiten zoals deze tafeltennisclinic voor ouderen zoals die vorig jaar in Friesland is gehouden. Foto: NTTB

Nu de kans op subsidie voor leuk dorp- of buurtproject

Politiek

FRIESLAND - Leuke en goede ideeën voor buurten en dorpen hebben ook dit jaar weer een grote kans op subsidie door het Iepen Mienskipsfûns van provincie Fryslân.

Uiterlijk op 20 mei aan te vragen

Iedereen met een goed idee of plan kan tot en met 20 mei subsidie aanvragen bij het Iepen Mienskipsfûns. Bekijk op www.fryslan.frl/imfaanvragen voor meer informatie en de voorwaarden. 

Wil je inspiratie opdoen over de honderden projecten die in eerdere jaren al uitgevoerd via het fonds? Bekijk ze op www.fryslan.frl/projecteninbeeld.

Julie Sofie (links) met de andere au pairs.
Julie Sofie uit Mildam is te zien in het achtste seizoen van BNNVARA-programma Au Pairs Persoonlijke verhalen 2 uur geleden
Afbeelding
Keuken vol fruitvliegjes? Dit kun je doen Natuur 6 uur geleden
Afbeelding
‘Fietsen geeft mij echt een gevoel van vrijheid. Tijdens iedere rit beleef je toch weer een nieuw avontuur’ Sport 19 aug, 12:00
Afbeelding
Open Dag op zaterdag 22 augustus centrum Tjongeroog Gezondheid 19 aug, 10:00
Afbeelding
Zomerwandeling Drents-Friese Wold 23 augustus Recreatie & Ontspanning 18 aug, 17:00
Afbeelding
Zo kom je weer in het ritme na je vakantie Recreatie & Ontspanning 18 aug, 08:00
Afbeelding
Verkeerscamera’s in Wolvega en De Blesse brengen verkeersroutes in beeld Verhalen uit de buurt 17 aug, 15:00
Afbeelding
10.000e bezoeker Kazemattenmuseum Verhalen uit de buurt 17 aug, 12:00