Afbeelding
Foto:

D’ELF IEKEN biedt ook dagbesteding

Gezondheid

ELSLOO - Sinds januari 2023 zijn Dennis Koops en Jantien van Dalen de trotse eigenaren van D’ELF IEKEN in Elsloo. Bij velen bekend als recreatiebedrijf, maar sinds vorig jaar ook het adres voor dagbesteding voor mensen met een niet aangeboren hersenletsel en mensen met een licht verstandelijke beperking.

Jantien is al jaren werkzaam in de gehandicaptenzorg. Het aanbieden van dagbesteding op de eigen locatie was voor haar een grote wens. ‘Er zijn hier zoveel verschillende werkzaamheden te doen, er is altijd wel iets te vinden wat bij iemand past.” Denk aan het verzorgen van de dieren, zoals de schapen, koeien, geiten en kippen en het onderhouden van de groentetuin en fruitboomgaard.  Ook het meedraaien in de boerderijwinkel, waar we onder andere streekproducten, ijs en cadeaupakketten verkopen is een mogelijkheid, evenals meehelpen op de camping en in de buiten- en binnenspeeltuin. 

Juist met dit diverse aanbod weet D’Elf Ieken zich op het gebied van dagbesteding te onderscheiden. „Nergens in de omgeving vind je deze unieke combinatie. We kunnen hier zinvolle dagbesteding aanbieden, passend bij de persoon en op verschillende niveaus. Echt maatwerk dus en juist dat vind ik erg belangrijk. Goed luisteren naar wat een deelnemer zelf wil en dan samen kijken naar wat kan.”

Daarnaast staat deze dagbesteding voor gezelligheid en kleinschaligheid. Groepen zijn dan ook nooit groter dan vijf personen.

Afbeelding
Himmelwike van start in Ooststellingwerf Algemeen 1 uur geleden
Afbeelding
Online coach René Spoelstra over reality-tv, personal coaching en jezelf blijven Persoonlijke verhalen 4 uur geleden
Afbeelding
Vollemaanwandeling in het Drents-Friese Wold Natuur 7 uur geleden
Afbeelding
D’ELF IEKEN biedt ook dagbesteding Gezondheid 9 uur geleden
Afbeelding
Thuisopticiens Friesland brengt oogzorg naar u toe! Zorg & Welzijn 11 uur geleden
Afbeelding
Waterdierensafari met de boswachter op 30 april Natuur 21 apr, 12:00
Afbeelding
Huize Weltevrede: Kleinschalig wonen met aandacht, rust en vertrouwdheid Gezondheid 21 apr, 10:00
Afbeelding
Twee van de vijf voelt zich hier weleens eenzaam Algemeen 21 apr, 08:00