Afbeelding

Tweede Paasdag: Miniatuur & Modelbouwspektakel Steenwijk

Evenement

STEENWIJK - Op maandag 1 april Tweede Paasdag is er ook dit jaar traditioneel weer het grote Miniatuur en Modelbouwspektakel in Rabo Theater De Meenthe. Een prachtig gezinsuitje met de Pasen.

Alle vormen van miniatuur en modelbouw komen voorbij. Er zijn treinbanen en diorama’s, trucks en boten, veel radiografie en drones, kleine stoommachines en mecano modellen. Diverse modelbouw en miniatuurclubs presenteren zich en verschillende verkoopkramen zijn aanwezig met modelbouwmaterialen, miniaturen en scenery. Er zijn verschillende demonstraties maar kinderen kunnen ook zelf spelen met radiografisch bestuurbare auto’s. Er is veel miniatuur landbouwmaterieel, heteluchtmotoren en er is een flight simulator. 

Presentaties van modelbouw en miniatuurclubs,
verschillende verkoopkramen en demonstraties

Het evenement gaat open om 10.00 uur en duurt tot 17.00 uur. Entree is 7,50 euro en online in de voorverkoop via www.demeenthe.nl 6 euro. Kinderen tot drie jaar hebben gratis toegang. Rabo Theater de Meenthe is ideaal gelegen aan het NS-intercitystation van Steenwijk en parkeren is gratis!

Een prachtig gezinsuitje!

Jelte kijkt geeft advies aan een woningeigenaar over isolatie en verduurzamen.
‘De verduurzamingssubsidies zijn er ook voor jou!’ Duurzaamheid 21 uur geleden
Afbeelding
Mazzelshop Camping Totaal: dé kampeerspecialist onder één dak met Ultiem Buitenleven Recreatie & Ontspanning 23 uur geleden
Afbeelding
Column Melissa: Ik herhaal het nog eens, niet alle sporttransformaties zijn zichtbaar! Column 18 jun, 18:00
Onderhandelaars v.l.n.r.; Hanneke Zonderland, Lukas van der Hoef, Roelof Theun Hoen, Richard Bos, Heidi den Hartigh, Cor Trompetter, Desiré Woudstra-Dooper & Tom Hartog
Weststellingwerfs Belang, VVD, CDA en SDW/PvdA ronden coalitieonderhandelingen af Politiek 17 jun, 18:00
Afbeelding
Veenhoop Festival maakt zich op voor de 74e editie! Recreatie & Ontspanning 17 jun, 15:00
Afbeelding
Aspergeboerderij Hoorn en de Boeren Erf Markt op 20 juni Evenement 17 jun, 14:00
Afbeelding
Anja vond steun bij Moedige Moeders en helpt nu anderen: ‘Delen is helen’ Algemeen 17 jun, 12:00
Vlnr: Bas Daanje (Firda), Jolianne Hellemans (Bibliotheken Noord Fryslân) en André Enter (Gemeente Leeuwarden).
Nieuwe samenwerking volwassenenonderwijs in Friesland van start Educatie 17 jun, 10:00