Afbeelding

Filmhuis Noordwolde draait 29 september 2023 ‘the Whale’

Evenement

NOORDWOLDE - “The Whale” is een emotioneel drama uit 2022, geregisseerd door Darren Aronofsky. De film volgt de zwaarlijvige Charlie, gespeeld door Brendan Fraser, die zich terugtrekt van de wereld in zijn kleine appartement. Hij is verbitterd en eenzaam in de nasleep van een tragedie.

Een ontroerend verhaal over menselijke verbondenheid, de zoektocht naar vergeving en de kracht van relaties. Het laat de kwetsbaarheid van menselijke emoties zien en laat de kijkers achter met een diepere reflectie op thema’s als liefde, verlies en verzoening.

De film duurt 1 uur 57 minuten.

Aanvang 20.00 uur in Filmhuis Noordwolde, Hoofdstraat Oost 34A in Noordwolde.
Entree € 7,50, vijfstrippenkaart € 32,50 (€ 6,50 per film).
Reserveren kan via www.filmhuisnoordwolde.nl

Afbeelding
Vollemaanwandeling op het Aekingerzand Natuur 3 uur geleden
Afbeelding
Liesette Bruinsma luidt startschot voor Onbeperkte Elfstedentocht Sport 17 uur geleden
Afbeelding
Het gaat goed met de Friese muziekscene Cultuur 20 uur geleden
Afbeelding
Met PolliConnect de biodiversiteit rond Natura2000 gebieden in Zuidoost-Friesland verbeteren Natuur 23 uur geleden
Afbeelding
12 verenigingen uit Weststellingwerf vanaf 19 september in actie tijdens Grote Clubactie Sport gisteren
Afbeelding
Leeuwarder artiest Else Lena durft open te zijn in haar nummers Cultuur 17 sep, 08:00
Afbeelding
Zet ‘m op in Friesland: nieuw schooljaar, nieuwe gewoonte Gezondheid 15 sep, 17:00
Groep 8-leerkrachten van Comprix en docenten van Terra Wolvega starten gezamenlijk met het traject voor onderzoekend leren. Tijdens de bijeenkomst luisteren zij naar de plannen en bespreken zij hoe PO en VO samen kinderen kunnen voorbereiden op de toekomst.
Basisscholen Comprix Wolvega en Terra Wolvega bundelen krachten voor onderzoekend leren Educatie 15 sep, 15:00