Afbeelding
Foto: Staatsbosbeheer Drents Friese Wold

Kaboutercamping Drents Friese Wold goed bezocht in herfstvakantie

Educatie

De speciale Kaboutercamping is tijdens de herfstvakantie druk bezocht door kinderen en hun ouders uit het hele land, meldt Staatsbosbeheer van het Drents Friese Wold verheugt. 

Tijdens deze weken werd het kabouterpad bij het Buitencentrum bijna vierhonderd keer gelopen door peuters en kleuters uit het hele land. Ook dit jaar was er weer wat extra’s te ontdekken langs de route. Hier en daar hing een kabouterwasje buiten te drogen en er was zelfs een heuse kaboutercamping.

Sommige kaboutermeubeltjes zijn verdwenen
Staatsbosbeheer meldt: “Voor kamperen wordt het nu echt te koud, dus de camping gaat weer dicht. Helaas zijn er wel wat kaboutermeubeltjes verdwenen. Mocht je thuis nog wat poppenhuismeubeltjes over hebben, die willen we graag gebruiken om het kabouterpad volgend jaar weer gezellig aan te kleden.”

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Bevrijdingsvuur naar Kazemattenmuseum Historie gisteren
Afbeelding
Wildplukwandeling in het Drents-Friese Wold Natuur 4 mei, 10:00
Afbeelding
Nationale Vogelweek in het Drents-Friese Wold: vroege vogelexcursie 10 mei Natuur 1 mei, 12:00
Afbeelding
Jongetje steekt bosje in brand en blust vuur zelf grotendeels in Oosterwolde 112-Nieuws 1 mei, 10:00
De familie Verloop, eigenaar van De Bakkers van Verloop
De Bakkers van Verloop viert 100 jaar: een eeuw vakmanschap en aandacht Verhalen uit de buurt 30 apr, 15:00
Afbeelding
Dauwtrappen op Hemelvaartsdag Natuur 30 apr, 15:00
Afbeelding
Gemeente onderzoekt autoluwe Madenweg in Zandhuizen voor veiliger en groener gebied Politiek 30 apr, 10:00
Afbeelding
CSI-Drents-Friese Wold: braakballen pluizen voor jonge onderzoekers Natuur 29 apr, 12:00