Afbeelding

Art&Nature: de moeite waard is om te ontdekken

Algemeen

Aan de rand van Oosterwolde, aan het begin van het industrieterrein aan de Ploeggang 1, is een bijzondere winkel te vinden, welke de moeite waard is om te ontdekken. Het is de winkel Art&Nature van Konstantin. Art& Nature is opgezet vanuit de visie dat alles wat in de natuur aanwezig is een medicijn is en ondersteunend kan zijn bij menselijke spirituele en psychologische processen. In de woorden van Konstantin: Via Art&Nature hoop ik met mijn spullen, jullie te mogen ondersteunen op jullie spirituele pad. Naast een webshop (www.art-nature.nl) heb ik ook een fysieke winkel waar je een groot assortiment aan stenen, sieraden, klankschalen, Boeddha beelden en andere handgemaakte kunst aanwezig is. Art& nature verkoopt ook bijzondere kruiden en medicijnplanten, tincturen en extracten. Alle plantenmedicijn en producten zijn gemaakt uitsluitend van kruiden en planten die ons kunnen ondersteunen in ons dagelijks leven. De meeste kruiden kunnen gebruikt worden door er thee van te zetten, dat maakt het toegankelijk voor iedereen, daarnaast is het makkelijk te doseren naar je eigen persoonlijke wens.

We verkopen producten die gemaakt zijn van natuurlijke materialen en handgemaakte kunstzinnige en spirituele voorwerpen. Zo verkopen we ook meditatiekussens, klankschalen, Salie, edelstenen en kristallen en andere spullen voor energetische reiniging en ceremonies. Favoriet bij de meeste klanten zijn de zilveren sieraden met edelstenen. Je kan vanuit de collectie halfedelstenen, kristallen en mineralen uitzoeken welke stenen ondersteunend kunnen zijn bij jouw proces.

Op onze plek organiseren we ook regelmatig workshops en evenementen, welke overeenstemmen met onze visie. We hopen dat onze plek ondersteunend en verbindend kan zijn voor mensen welke leven en werken vanuit een spirituele visie. Zo worden er o.a. de volgende workshops georganiseerd: passend bij het jaargetijde wild-plukwandelingen, waarin je kennis maakt met de lokale eetbare planten en kruiden en hun toepassingen. Op 30 mei is er een workshop, waarin een sjamaan een trancereis begeleid middels zijn drum. In juli is er een workshop waarin er een persoonlijk krachtvoorwerp, een ratel van zaad van de Budhhaboom gemaakt kan worden. En nog meer activiteiten, zoals lezingen en drumcirkels staan in de planning. Als je op de hoogte wilt blijven van activiteiten georganiseerd door ART&Nature dat kan je Art& Nature volgen op facebook of je in de winkel opgeven voor de e-maillijst voor nieuwsbrieven. Openingstijden winkel: donderdag en vrijdag van 10.00 tot 18.00, zaterdag van 10.00 tot 14.00 overige tijden zijn mogelijk op afspraak.

www.art-nature.nl

Afbeelding
Zonder ingrijpen straks niet genoeg drinkwater Algemeen 2 uur geleden
Afbeelding
Ontdek hoe breed klassieke muziek kan zijn tijdens Oranjewoud Festival Cultuur 4 uur geleden
Afbeelding
Column Melissa: Ik mis mijn ouders, maar niet op dezelfde manier Column 21 uur geleden
Afbeelding
Vrijheid, vertrouwen en vakmanschap: De shows tijdens Paard & Erfgoed blijven je verbazen! Evenement gisteren
Afbeelding
Nationale Beweegweek in Ooststellingwerf Algemeen 8 mei, 10:00
Afbeelding
Hans is Evenementen Eerstehulpverlener bij het Rode Kruis Persoonlijke verhalen 8 mei, 10:00
Afbeelding
Friesland goed vertegenwoordigd bij Popronde 2026 Cultuur 7 mei, 17:00
Afbeelding
Focusflitser langs N381 bij Oosterwolde geplaatst Algemeen 7 mei, 14:49